W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Koszulki oraz nalepki klubowe, logo.

Wszystko co kręci się wokół naszego klubu i forum.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Koszulki oraz nalepki klubowe, logo.

Post autor: Cichy »

Zanim zajmę się poszukiwaniem firmy która mogłaby zrobić nam koszulki, udostępniam wam nasze logo. Kilka opcji starych, oraz najnowsze, w formacie jpg. Pamiętajcie że jest to nasza własność, ale śmiało możecie wykorzystać je do celów prywatnych, np. do zrobienia własnych koszulek. Na allegro jest masa aukcji typu "koszulka z własnym nadrukiem". ;-)
Załączniki
riodone2.jpg
Logo s.jpg
Rio3.jpg
Logo 6  ok.jpg

Awatar użytkownika
Sławek549

Post autor: Sławek549 »

Tak sobie patrzę i myślę , że fajną naklejką byłaby grafika tak jak u góry strony (z napisem obok trzech autek).

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Sławek549 pisze:Tak sobie patrzę i myślę , że fajną naklejką byłaby grafika tak jak u góry strony (z napisem obok trzech autek).
Kolego, przesunięcie tych literek w programie typu paint to 1 minuta roboty. Lub poproś osobę która będzie ci nalepkę robiła.

Awatar użytkownika
GENMEN

Post autor: GENMEN »

coś wiadomo na temat tych koszulek? Jestem jak najbardziej zainteresowany..

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Powiem szczerze, brak mi na to czasu i chęci. Jak ktoś ma jakieś propozycje, to proszę pisać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanklub”