W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Biała strzała

Nasze auta.
Igor_gda

Biała strzała

Post autor: Igor_gda »

Moje Rio 1.4 benzyna, wersja L z pakietem stylistycznym, AEB(pakiet bezpieczenstwa) oraz navi smart. Wczoraj odebrana z salonu.
Załączniki
IMG_20171116_205439.jpg
IMG_20171116_205422.jpg
IMG_20171116_205429 (1).jpg

Awatar użytkownika
Sławek549

Post autor: Sławek549 »

Wiadomo , biała najładniejsza. Gratulacje.

Bolus74
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: XL+ SMK
Silnik: 1.4 CRDI
Przebieg: 46500

Post autor: Bolus74 »

Coraz więcej czwórek na forum,gratuluje zakupu.

ERVIN

Post autor: ERVIN »

Gratuluje zakupu. Zastanawia mnie jednak fakt czy nie warto było dorzucić 2 tys i wziąć wersję XL?

Awatar użytkownika
Jacob

Post autor: Jacob »

Światła (barwa) 100x lepsze niż w 3
Rio III LPG dziennik
http://kiario.com.pl/viewtopic.php?t=1121

Sprzedam 3 opony Nokian WR D4 185/65 R15
https://kiario.com.pl/viewtopic.php?p=23773#23773

Automaciek

Post autor: Automaciek »

ERVIN pisze:Gratuluje zakupu. Zastanawia mnie jednak fakt czy nie warto było dorzucić 2 tys i wziąć wersję XL?
Niestety, na to jeden tyś. na tamto drugi tyś. żal nie dołożyć, ale nie każdy budżet to wytrzyma. Tak czy owak gratulacje, co nówka to nówka. Niejeden pędzony chęcią posiadania kupi za te pieniądze " limuzynę klasy premium, co to Niemiec płakał gdy sprzedawał (najczęściej ze szcżęścia), a później sznurkiem wiąże bo nie stać go na eksploatację.
Gdy ostatnio oglądałem swojego Passata od spodu, naszła mnie taka myśl, jeśli VAG, PSA albo Renault dali by na swoje auta taką gwarancję jak Hyundai czy Kia to już dawno by zbankrutowali.....

Automaciek

Jacob pisze:Światła (barwa) 100x lepsze niż w 3
W Rio 4 zastosowano żarówki HB3, 65W stąd wynikać może różnica w stosunku do H7, 55W.

ERVIN

Post autor: ERVIN »

Automaciek pisze:
ERVIN pisze:Gratuluje zakupu. Zastanawia mnie jednak fakt czy nie warto było dorzucić 2 tys i wziąć wersję XL?
Niestety, na to jeden tyś. na tamto drugi tyś. żal nie dołożyć, ale nie każdy budżet to wytrzyma. Tak czy owak gratulacje, co nówka to nówka. Niejeden pędzony chęcią posiadania kupi za te pieniądze " limuzynę klasy premium, co to Niemiec płakał gdy sprzedawał (najczęściej ze szcżęścia), a później sznurkiem wiąże bo nie stać go na eksploatację.
Gdy ostatnio oglądałem swojego Passata od spodu, naszła mnie taka myśl, jeśli VAG, PSA albo Renault dali by na swoje auta taką gwarancję jak Hyundai czy Kia to już dawno by zbankrutowali.....
Pewnie zgadzam się z Tobą sam zastanawiałem się nad 3-4 letnim BMW czy też innym autem tej klasy... Jednak postanowiłyśmy z żoną że kupimy nowe RIO i później znowu był dylemat jaka wersja... M odpadło na wstępie, musiało być alu i klima automatyczna. Po skonfigurowaniu wersji L taka jak nam się podobała czyli żona chciała pakiet styl, a ja navi bo jakoś te zwykłe radio mi się nie podobało wyszło że dajemy 3 tys więcej i mamy XL. A jeśli ma się jeszcze AEB to różnica jest 2 tys. Rozumie że budżet są różne ale przy takiej kwocie nowego auta 2 tys to chyba nie aż tak dużo, nie kupuje się samochodu na rok czy dwa a te 2 tys dużo zmieniają w komforcie codziennej eksploracji. Dla tego poruszylem ten temat aby poznać zdanie innych czym się kierowali. Odpowiedź również może być ze taki był w salonie nie chciało nam się czekać i rozumiem to jak najbardziej.
Pozdrawiam

Automaciek

Heh, żona jeździła NewBeetlem, został sprzedany. Mimo sentymentu małżonki górę wziął rozsądek. Nowe Kia Rio z 7 lat gwarancji kontra używany VW z Bóg wie jaką historią i przyszłością. Mi pasuje Rio, nie czuję dyskomfortu gdy przesiadam się z Passata do Rio, wręcz odwrotnie przyjemność. Jedno ale, brakuje turbosprężarki ( 2.0 tfsi kontra 1.4 wolnossące ), nobody perfect. Ale nie jest to problemem, nawet jeśli byłby w ofercie silnik 1.0 T-GDI to kultura pracy silnika trzycylindrowego jest nieakceptowalna.

Chosse

Post autor: Chosse »

A gdzie zamawialiście i jak z czasem oczekiwania na ten samochód?

Automaciek

Nooo w saloonie. :-) . Czas oczekiwania zależy od tego czy bierzesz auto istniejące - wyprodukowane które stoi na placu, czy do produkcji w Korei.

Igor_gda

Post autor: Igor_gda »

Ja nie brałem xl bo różnica w cenie była 4 tysiące a za to tylko lusterka składane, grzanie dupy i kierownicy. Wszystko inne tu już jest. Czekałem prawie miesiąc na auto, ale było warto

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Witamy kolejną czwórkę :-)

Mi w zupełności wystarczyło wyposażenie L-ki + nawigacja, więc w takiej konfiguracji dopłata do XL to już prawie 10% ceny auta. W dodatku to co oferowała by XL-ka ponad moją konfigurację to nic na tyle spektakularnego (jak dla mnie oczywiście), co zachęciło by mnie do większych wydatków.

Druga sprawa, to zdecydowanie i świadomie nie chciałem 17-tek w Rio. Owszem, wiem, że trochę lepiej wygląda, ale priorytetem był komfort i praktyczność w mieście.

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

Soul_Man pisze:Druga sprawa, to zdecydowanie i świadomie nie chciałem 17-tek w Rio. Owszem, wiem, że trochę lepiej wygląda, ale priorytetem był komfort i praktyczność w mieście.
Dodatkowo przy alu 17" zawieszenie bardziej dostaje po tyłku :P Chyba, że jeździsz po drogach bez dziur...

Awatar użytkownika
Chosse

Post autor: Chosse »

Domyślam się, że czekanie jest uzależnione od tego gdzie jest samochód i czy jest...
Ja zamówiłem Rio na początku sierpnia i do chwili obecnej jej nie ma... Niestety dealer z centralą w Warszawie nie mogą się dogadać czy coś w tym stylu...

Wiem, że produkcja, transport itp trochę trwają ale jak już samochód jest w PL od dwóch tygodniu to wypadałoby go wydać klientowi a nie ciągle zwlekać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”