W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Powitanie

Say: Hello!
SirMicho

Powitanie

Post autor: SirMicho »

Witam wszystkich.

Od sierpnia jestem posiadaczem Rio IV. Dopiero teraz postanowiłem założyć konto na tym forum. Na motoryzacji znam się jak kot na szczekaniu, więc pewnie będę Waszą zmorą jak będę czegoś potrzebował. O moim aucie napiszę coś więcej zaraz w odpowiednim dziale.

Tak przy okazji - odnośnik do profilu na fejsie na forum prowadzi donikąd.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Witaj :)

Co do linka to dzięki za zgłoszenie, właśnie poprawiłem :)

SirMicho

Post autor: SirMicho »

Również w powitalnej wiadomości otrzymałem błędny link. Może tam też musiałbyś zmienić, chyba że za jednym razem zmieniło się i tu i tu.

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Tam też zmieniłem. Tak to jest, jak się forum powiększa i migruje między serwerami... :)

Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

SirMicho pisze:Na motoryzacji znam się jak kot na szczekaniu, więc pewnie będę Waszą zmorą jak będę czegoś potrzebował.

Po to jest te forum, żeby sobie pomagać i dzielić się opinią dotyczącą naszych aut :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”