W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Układ hamulcowy.

Jaxy

Układ hamulcowy.

Post autor: Jaxy »

Bardzo proszę o pomoc wszystkich kolegów z forum.
Mam kijanke z 2012r. Sedan 1.2, jak wiemy w 2015r. Nasze auta przeszły lifting, jedną ze zmian był układ hamulcowy przedni, zmienio tarcze z 256mm na 280mm, zaciski i jarzma zacisków, osłony tarcz hamulcowych. Mam 114tys. km. I właśnie przyszedł czas na wymianę hamulcy, i chciałbym trochę zainwestować i założyć mocniejsze hamulce poliftingowe. Proszę o użytkowników Kia Rio III po liftingu o zdjęcie lub zapisanie uznaczeń z zacisków hamulcowych przednich. Proszę o jak największe zainteresowanie postem i ewentualne przekierunkowanie jeżeli napisałem to w złym dziale ale nie znalazłem działu z układem hamulcowym
Ostatnio zmieniony 02 gru 2017, 09:57 przez Jaxy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Generalnie trzeba szukać części do wersji 1.4 czasem jest opisane jako 15" - u mnie przód to właśnie 280 mm
Pozdrawiam
Churek

Jaxy

Post autor: Jaxy »

Churek, nie miałem o tym pojęcia, myślałem że wszystkie wersje mają 256mm do czasu liftingu. W między czasie udało się mi załatwić jarzma+zaciski od Kia Rio z 2016r. 5 tys. Przebiegu wraz z klockami hamulcowymi i przewodami elastycznymi na przód. (podobno były założone na tarczach 280mm. Muszę teraz porównać ze swoimi, dodatkowo muszę załatwić osłony tarcz a o nie ciężko. Ktoś coś doradzi odnośnie tarcz hamulcowych?

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Jaxy pisze:Ktoś coś doradzi odnośnie tarcz hamulcowych?
Jaxy - tu masz wątek - poczytaj sobie spokojnie :)

http://kiario.com.pl/viewtopic.php?t=49 ... orygina%B3
Pozdrawiam
Churek

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”