W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Klimatyzacja.

Kamil12

Klimatyzacja.

Post autor: Kamil12 »

Witam. Mam pytanie odnośnie klimatyzacji. Po włączeniu jej nie pracuje cicho tylko terkocze, wcześniej tego nie zauważyłem, było cicho i szumiała tak jak zwykle. Serwis twierdzi, że jest wszystko z nią ok, ale no chyba nie skoro wcześniej pracowała cicho, a teraz jakieś terkotanie się pojawiło. Czynnik jest, bo jakby go nie było to by się w ogóle nie załączyła. Dodam że silnik 1.2 z klimą manualną. Ktoś coś doradzi?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2017, 17:19 przez Kamil12, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

http://kiario.com.pl/viewtopic.php?t=937 - znalazłem tylko to. Wiem że kolega Czerwo pisał kiedyś o jakimś silniczku, który hałasował i trzeba było go przesmarować, czy czymś takim (chyba).

Awatar użytkownika
niedzisiejszy

Post autor: niedzisiejszy »

Dźwięk, który słyszę z nagrania, wygląda raczej na dmuchawę a nie sprężarkę.

Kamil12

Post autor: Kamil12 »

Może ja postaram się nagrać, może mi się uda i prześlę, bo to nie o taki dźwięk chodzi. Jak uda mi się to wrzucę może będzie łatwiej wtedy coś powiedzieć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”