W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Silikonowa osłona kluczyka z AliExpress.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Silikonowa osłona kluczyka z AliExpress.

Post autor: Cichy »

Zamówiłem spontanicznie przeglądając ofertę do Rio. Całkiem fajny gadżet, zmienia wygląd kluczyka i na pewno ochroni go przed kobiecymi paznokciami, oraz może odrobinę podczas upadku. Jakieś 4 złote za sztukę, więc wziąłem 3 sztuki.
Załączniki
20180108_092707.jpg
20180108_092826.jpg

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Ja swego czasu o czymś nieco bardziej wyrafinowanym myślałem też z Aliexpress ale jakoś mi przeszło :D coś może kiedyś jeszcze pomyślę

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Fajne, też chyba zamówię małżonce różowy ;-)

PS do czego to doszło, ludzie kupują osłony na kluczyki :D ;-)

Rafael
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Mam praktycznie od nowości silikonowy pokrowiec (ok. 1 roku) i jest praktyczny. Zamówiłem go z powodu ciągłego otwierania się kluczyka w kieszeni oraz otwierania bagażnika w sedanie. O ile z bagażnikiem niezbyt pomogło, to z kluczykiem super sprawa. Dodatkowo kluczyk nieraz mi upadł i nie widać na nim żadnych śladów uszkodzeń. Mankamentem takiego rozwiązania jest to, że szybko dostaje się kurz i inne syfy pod silikon i miejscami mogą go delikatnie porysować. Tak czy inaczej wygląda na pewno lepiej niż przez rok byłby bez pokrowca. ;D

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały

Post autor: Ari93 »

No za kilka miesięcy mój kluczyk będzie miał 4 lata i nadal wygląda jak nowy dlatego jak przemyślałem sens tego pokrowca... to na razie zostaje bez ;p

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

Też mam takie pokrowce w takich "oczojebnych" kolorach, żeby małżonce łatwiej się szukało kluczyków w czeluściach jej torebek :D :D :D :devil2:

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

Rafael pisze:Mam praktycznie od nowości silikonowy pokrowiec (ok. 1 roku) i jest praktyczny. Zamówiłem go z powodu ciągłego otwierania się kluczyka w kieszeni oraz otwierania bagażnika w sedanie. O ile z bagażnikiem niezbyt pomogło, to z kluczykiem super sprawa. Dodatkowo kluczyk nieraz mi upadł i nie widać na nim żadnych śladów uszkodzeń. Mankamentem takiego rozwiązania jest to, że szybko dostaje się kurz i inne syfy pod silikon i miejscami mogą go delikatnie porysować. Tak czy inaczej wygląda na pewno lepiej niż przez rok byłby bez pokrowca. ;D
Ja używam od 1,5 roku w swoim oraz żona od 3 lat w swoim i oboje rownież jesteśmy zadowoleni. Zapobiega otwieraniu tak jak kolega napisał powyżej oraz chroni przed upadkiem, co mojej żonie zdarza się przynajmniej kilka razy w tygodniu ;) ale dzięki ochraniaczowi, kluczyk jest jak nowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”