W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Parujące reflektory.

Dyskusja na temat innych marek, oraz dyskusja o innych modelach Kia.
Awatar użytkownika
paco rabanne

Post autor: paco rabanne »

Może zamawiane z Aliexpress ;D

gwidon

Post autor: gwidon »

Nie to jest właśnie Cee'd II generacji... I co dziwne nowe lampy a tu taka para? Albo przy montażu coś mi schrzanili że tak zachodzą ? Poza tym widzę że te nowe nie są tak spasowane dokładnie jak te stare moze to też jest tego przyczyna ?

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Gwidon, jeżeli mówimy o Ceedzie to proszę Cię o zakładanie tematów/pisanie postów w odpowiednim miejscu na forum ;)
Piszesz w dziale dotyczącym Rio III generacji i przez to wprowadzasz troszeczkę bałagan.

gwidon

Post autor: gwidon »

A okej sorki ale założyłem tu temat bo przynajmniej pomagacie a nie to co na mojaceed.forum.pl :)

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Ale ja nie mówię, że masz się na naszym forum nie wypowiadać, wręcz przeciwnie :)
Po prostu używaj do tego odpowiednich kategorii :)

Awatar użytkownika
krzybiel

Post autor: krzybiel »

Admini, moderatorzy, itp, itd, a bajzel jak na ruskim targu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”