W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Huczenie skrzyni na pierwszym biegu.

Dyskusja na temat innych marek, oraz dyskusja o innych modelach Kia.
gwidon

Huczenie skrzyni na pierwszym biegu.

Post autor: gwidon »

Witam chciałem wspomóc się Waszym forum odnośnie mojego Ceeda 2016 rok HB silnik 1.4 benzyna 100 koni, ponieważ na swoim forum nikt nie może mi pomóc to może ktoś spotkał się w swoim RIO z podobnym problemem ponieważ jest to prawie ta sama konstrukcja. Problem polega na tym że w momencie gdy ruszam z jedynki i już samochód się toczy a mam wciśnięte sprzęgło a nie wrzucę jeszcze dwójki z okolic skrzyni dochodzi mocne wycie nie wiem co to może być? Dodam że występuje to huczenie tylko gdy lewarek jest na pierwszym biegu a jest wciśnięte sprzęgło. I gdy mam szósty bieg i jadę na nim w okolicach 60-70 samochód jedzie tzw ecodrivingiem i nie dusi się silnik też dochodzi świst od skrzyni. Pytałem się w ASO czy to może być synchronizator to doradca serwisowy stwierdził że ta skrzynia nie posiada synchronizatorów. W takim razie co to może być?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 10:27 przez gwidon, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”