W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wariator G4LA.

grzechu2605

Wariator G4LA.

Post autor: grzechu2605 »

witam serdecznie, Kupilem ostatnio Kia rio 1.25 G4LA. Byla po lekkim dzwonie z przodu ale juz jest wszystko cacy.
podczeas wymieniania pokrywy rozrzadu zauwazylem ze urwany jest bolec na wariatorze. Silnik chodzi i odpala normalnie bez problemow. Mial ktos kiedys z tym juz do czynienia? mozna tak narazie jezdzic? wywala jedynie blad polozenia wlaka rozrzadu.

da sie wymienic sam bolec?

foto w zalaczniku.
Załączniki
wariator G4LA.PNG
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 17:45 przez grzechu2605, łącznie zmieniany 1 raz.
Kia Rio 2016 1.25

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Tak zaawansowanej sprawy to jeszcze nikt chyba tu nie ogarniał. Ja tylko zrywałem pokrywę zaworów, żeby sprawdzić luzy zaworowe i stan rozrządu. Wszystko było ok.
Pozdrawiam
Churek

czerwo

Post autor: czerwo »

Ja osobiście spróbowałbym dorobić szpilkę. Podejrzewam, że ten element będzie kosztować z 800zł :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki”