W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Rdza na masce.

Awatar użytkownika
Filippo

Rdza na masce.

Post autor: Filippo »

Hej,

Czy ma ktoś doświadczenie z reklamowaniem rdzy na masce? Wygląda to jak na zdjęciu. Ewentualnie jakieś rady jak rozmawiać z nimi? W poniedziałek jadę z tym i chciałem się przygotować.
Dodam, że autko mam od nowości (15 miesięcy).

Pozdrawiam
Załączniki
Capture.JPG
Ostatnio zmieniony 25 lut 2018, 09:05 przez Filippo, łącznie zmieniany 1 raz.

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Wygląda to tak jakby coś w tym miejscu uderzyło. Ja reklamowałem rdzę na dachu i nie uznali mi reklamacji. Jakiś opiłek wbił się w lakier i korodował. Nic z tym nie zrobiłem i puki co nie mam żadnych parchów w tym miejscu. Zrobię jak coś się będzie działo. W Twoim przypadku widzę też pęknięcie lakieru i ta rdza jest tak jakby głębiej niż lakier. Jeśli ASO zrobi Ci to na gwarancji, to będziesz miał szczęście. ;-)

walddek

Post autor: walddek »

Witam!
Kup lakier zaprawkowy, odrdzewiacz i sam porządnie zrobisz lepiej niż w serwisie.

tookaun

Post autor: tookaun »

Wygląda na odprysk. Nie sądzę, by uznali to na gwarancji. Trzeba zrobić zaprawkę. Nie jest to specjalnie trudne.W Aso robienie zaprawki może być absurdalnie drogie. Samemu to robota na 20 minut wraz z odtłuszczaniem i odrdzewianiem. To tylko maska, więc nie ma się co martwić - oczywiste, że obrywa kamieniami, takie ryzyko jazdy autem. Nawet jakby coś poszło bardzo nie tak, to najłatwiejsza blacharska część do kupienia i wymiany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”