W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Yanosik

Luźne rozmowy na każdy temat.
Adi

Yanosik

Post autor: Adi »

Ktos posiada aplikacje Yanosik na smartfonie? Jak to sie spisuje? Bardzo zzera baterie ta aplikacja?

Prosze o opinie.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

W ubieglym sezonie letnim namietnie korzystalem z tej aplikacji i nie zarobilem zadnego mandatu bo ostrzegala mnie o radarach zawsze w dobrym miejscu. Bateria zawsze szybciej leci ale dramatu niema a pozaty w aucie popinasz pod ladowarke i jest ok. Fonik to byl galaxy mini.

Adi

Dzis wlasnie po raz pierwszy przetestowalem i Yanosika i... super.
W Czluchowie bylby mandacik Straz Miejska postawila "smietnik" i dzieki Yanosikowi mandatu nie bylo :-)

Jako ostrzegacz to super, ale jako navi to nie za bardzo. Automapa dla mnie jest nr 1 jesli chodzi o nawigacje.

Awatar użytkownika
sunset

Yanosik tylko moze robic jako antyradar - potwierdzam.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Auto Świat:

"Yanosik: smartfonowa alternatywa dla CB-Radia

Yanosik dostępny jest w dwóch wersjach – jako samodzielne urządzenie sprzedawane za ok. 300 zł lub w formie darmowej aplikacji na telefony iPhone lub smartfony z systemem Android. Źródłem informacji o zagrożeniach na drodze są sami kierowcy korzystający z systemu. Jak to działa? Terminal w aucie po uruchomieniu aplikacji łączy się z serwerami Yanosika i zgłasza swoją aktualną pozycję. Jeśli w systemie znajdują się zgłoszenia dotyczące zagrożeń na drodze, to użytkownik jest o nich informowany.

Z kolei jeśli kierowca sam zauważy coś, co może zainteresować innych użytkowników systemu, powinien nacisnąć jeden z pięciu przycisków (kontrola radarowa, fotoradar, inspekcja, wypadek, patrol) – w ten sposób zgłoszenie trafi do systemu i zostanie przekazane użytkownikom Yanosika znajdującym się w pobliżu. Im więcej kierowców korzysta z aplikacji, tym lepiej ona działa. Na głównych trasach Yanosik spisuje się nieźle – poza nimi dużo zależy od szczęścia. Aplikacja wyposażona jest też w moduł nawigacji. Uwaga! Yanosik jest darmowy, ale koszt transferu danych zależy od operatorów GSM."

loserek

Post autor: loserek »

To powiem, że wolę użyć CB radia i uważnie jechać. Dobra techniki są dobre ale czy na pewno jest sens i używać. Wiem, że CB też ma wady ale mi pomaga bardziej omijać korki lub podpytać się o miejsce docelowe. :devil2: bez przygód ;-)
Konrad

Awatar użytkownika
sunset

loserek pisze:To powiem, że wolę użyć CB radia i uważnie jechać. Dobra techniki są dobre ale czy na pewno jest sens i używać. Wiem, że CB też ma wady ale mi pomaga bardziej omijać korki lub podpytać się o miejsce docelowe. :devil2: bez przygód ;-)
Yanosik jest sposobem bezkosztowym na używanie czegoś na wzór antyradarów i CB Radia przy posoadaniu smartfona :-) i to sie świetnie sprawdza :-)
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

MarCo

Post autor: MarCo »

Piszecie o Yanosiku a czy ktoś używał Waze. Pewnie to podobne?

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Podobne, ale nie w naszym kraju. W Polsce jedynym slusznym tego typu programem jest Yanosik :)

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

Teraz też zaczyna wchodzić COYOTE jeszcze nie używałem . A Yanosik spisuje się dobrze , tak jak ktoś pisał raczej na głównych drogach .
Jacek

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Coyote nie ma racji bytu, gdyż jest to osobne urządzenie, a Yanosik to po prostu aplikacja na telefon :-D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Santa

Post autor: Santa »

Ja używam Janosika od 2 lat, jak do tej pory nie było problemów. Jednak ostatnio jechałem ze znajomym i nie ostrzegł przed patrolem. Mandat i punkty kolega zarobił.
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

Adi

Santa pisze:Ja używam Janosika od 2 lat, jak do tej pory nie było problemów. Jednak ostatnio jechałem ze znajomym i nie ostrzegł przed patrolem. Mandat i punkty kolega zarobił.
Nie ostrzegl bo nikt wczesniej tego nie zglosil lub w tym miejscu nie przejezdzal ;) Zdarza sie...

marder

Post autor: marder »

Adi pisze:Nie ostrzegl bo nikt wczesniej tego nie zglosil lub w tym miejscu nie przejezdzal ;) Zdarza sie...
Dlatego najlepszym antyradarem pozostaje CB radio. I omijaczem korków :-)
Mi sporo satysfakcji daje, jak sam mogę też kogoś ostrzec przed misiami kolorowymi.

Adi

Ja osobiście nie lubię CB radia ;) Wole sluchać muzy niż się wsłuchiwać jednym uchem w CB radio ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”