W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Drzwi kierowcy.

Kamil12

Drzwi kierowcy.

Post autor: Kamil12 »

Witam. Zauważyłem, że drzwi w mojej Rio od strony kierowcy zamykają się tak jakby ciężej. To znaczy, że jak chce je delikatnie zamknąć to się nie domkną tylko trzeba je mocniej pociągnąć, porównywałem z drzwiami od pasażera gdzie wsiada się mniej (przynajmniej u mnie) rzadko kto jeździ i tam ładnie wchodzą i jak otwieram to też czy z zewnątrz czy z wewnątrz to odbijają się same do otworzenia, a od kierowcy muszę je pchnąć delikatnie od środka bo nie otwierają się swobodnie, jak się przypatrzę to widzę jak otwieram jak wsiadam to delikatnie są opadnięte, albo poprostu tak działają bo się je bardzo często używa?
Jak jest u Was z tymi drzwiami? Jest tam jakaś regulacja w razie czego, żeby coś zadziałać?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2018, 08:26 przez Kamil12, łącznie zmieniany 1 raz.

czerwo

Post autor: czerwo »

Mam to samo. Podjedź do dowolnego blacharza i poproś, żeby je na ciągli na siłę do góry.
Trzeba je sprawnie szarpnąć i wracają do poprzedniego stanu. Drzwi łapią a zamek w karoserii i stąd ten problem.

Kamil12

Post autor: Kamil12 »

A ok, a nie da rady samemu jakoś na zawiasach wyregulować?

czerwo

Post autor: czerwo »

Spróbuj :) Ja się poddałem bo chyba nie było dojścia do śrub.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zewnętrzne”