W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kia na Bliskim Wschodzie

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
socisz

Kia na Bliskim Wschodzie

Post autor: socisz »

Cześć!

Jak już może czytaliście w sekcji powitań, użytkuję swoją Rio w Emiratach. Samochody tutaj nie mają lekkiego życia - piasek, upały, słońce 365 dni w roku. Już po kilku latach lakiery tracą blask i każdy (w każdym razie, expaci) na swoje sposoby szukają cienia, pokrywają lakiery powłokami itd itp..

Zastanawiam się, czy ktoś z Was może też jest w regionie? Możemy powymieniać doświadczenia. Już miałem tu jedno średnio-młode Volvo i mam jakieś tam obserwacje :)
Emiraty? Katar? Arabia Saudyjska? Kuwejt?

Ktoś? Coś?

:)

Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Słyszałem że co lepsze samochody pokrywane są foliami w celu właśnie ochrony lakieru przynajmniej do jakiejś wysokości, myślę że to by był chyba najlepszy kierunek.

Awatar użytkownika
socisz

Post autor: socisz »

Tak, są folie, powłoki ceramiczne i tym podobne opcje. Nie jest to tanie, bo ok. 3 tys. Ale chyba rozważę. Po zakupie jestem dobrze spłukany, muszę się troszkę odkuć ^_^
Na razie przyciemniam okna, zeby uchronić wnętrze przed UV

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”