W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Cześć z Hiszpanii

Say: Hello!
Awatar użytkownika
artemius

Cześć z Hiszpanii

Post autor: artemius »

Chwilowo pomieszkuję w słynnej prowincji Guadalajara, tak słynnej jak śpiewał mistrz Jacek Wójcicki. :-)
W zeszłym roku, w październiku kupiłem z pozoru małe autko Kia Rio. Okazało się, że wszystko czego potrzebuję jest w wersji podstawowej i autko wcale nie jest takie małe jak wygląda z zewnątrz. Przesiadłem się z Opla Astra i nie czuję się jakoś specjalnie stłamszony w ciasnym wnętrzu. :D
Przejechałem już 10k km i jak na razie wszystko jest OK. Mam nadzieję, że tak będzie dalej, samochód jest naprawdę spoko...

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Pozdrawiamy i czekamy na jakieś ciekawe fotki Rio z pięknymi widokami. :-)

Awatar użytkownika
socisz

Post autor: socisz »

Hej!! Powodzenia z Kią i tak jest, pokaż ją na hiszpańskim tle!

SirMicho

Post autor: SirMicho »

Witaj. Również posiadam wersję M w białym wariancie kolorystycznym. Niech się dobrze jeździ.

Awatar użytkownika
artemius

Post autor: artemius »

Wahałem się pomiędzy białą i czerwoną. Według mnie samochód wygląda równie fajnie w obydwu kolorach. Wybrałem czerwony, bo taki był od razu do wzięcia, gdyby był też biały to miałbym dylemat. :~

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”