W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kia Rio YB-akcja naprawcza!

KsmVip

Kia Rio YB-akcja naprawcza!

Post autor: KsmVip »

Awatar użytkownika
artemius

Post autor: artemius »

Dostałem dzisiaj pismo z Generalnej Dyrekcji Dróg oznajmiające o oficjalnym rozpoczęciu akcji naprawczej. W jednej kopercie był list urzędowy, a do tego załączony był też list od Kia, piszą że mam się umówić na wizytę w celu bezpłatnej naprawy, i że naprawa nie potrwa dłużej niż godzinę. :-)
Nie mam małych dzieci więc postaram się umówić na usunięcie tej usterki przy pierwszym przeglądzie, przebieg auta teraz to 11 500 km, więc czeka je przegląd w ciągu 2-3 miesięcy. Mam nadzieję, że nie będę musiał specjalnie jechać do serwisu żeby to poprawić. :-/

SirMicho

Post autor: SirMicho »

Ja jeszcze pisma nie dostałem, ale też cyrkluję, żeby zrobić to przy okazji pierwszego przeglądu. Przebieg mam ciut niższy od Twojego. Myślę, że nie powinno być problemu.

RoadDriver

Post autor: RoadDriver »

Mojego VIN na szczęście nie było. Faktycznie @artemius da się otworzyć drzwi podczas załączonej blokady ?

Awatar użytkownika
artemius

Post autor: artemius »

Właśnie to sprawdziłem i okazało się, że nie można otworzyć tylnych drzwi od środka jeśli włączy się blokadę, czyli działa tak jak powinna.
Może blokada może nie zadziałać raz na jakiś czas, nie wiem ż?

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Po prostu po nr VIN auto było produkowane w czasie kiedy montowali wadliwe części i możliwe, że je ma ale nie koniecznie musi. Równie dobrze sama metoda montażu mogła powodować ten błąd, stąd znalazło się na liście serwisu.

RoadDriver

Post autor: RoadDriver »

Pytanie czy u was da się otworzyć tylne drzwi po ponownym pociągnięciu drugi raz klamki od wewnątrz ? Czasem jak ktoś wysiadał to zapominałem odblokować drzwi. Nadszedł dzień że ktoś odkrył taki trik.

Awatar użytkownika
Sławek549

Post autor: Sławek549 »

W ten sposób przy blokadzie otwiera się drzwi w każdym samochodzie .

Awatar użytkownika
Rejmi

Post autor: Rejmi »

RoadDriver pisze:czy u was da się otworzyć tylne drzwi po ponownym pociągnięciu drugi raz klamki od wewnątrz
tak i jest to normalne i tak ma być

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”