W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Majówkowa niespodzianka...

Koszty użytkowania, ceny.
Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Majówkowa niespodzianka...

Post autor: Rafael »

Cześć,

Dzisiaj niestety również i mnie spotkała niemiła niespodzianka. Jakiś "inteligentny inaczej" osobnik zrobił to co widać na zdjęciach. Auto było zaparkowane prawidłowo i nie blokowało drogi i tym bardziej chodnika na osiedlu. Nikomu nie miało prawa przeszkadzać.

Prawdopodobnie zgłoszę szkodę z AC, bo nie chcę stracić gwarancji na lakier (i tak jest marnej jakości, więc wolę dmuchać na zimne). Według mnie oba elementy tj. drzwi są do malowania, bo rysy są głębokie aż do podkładu. :devil:
Załączniki
rio1.jpg
rio2.jpg

SirMicho

Post autor: SirMicho »

O rany, co te ludzie...
Współczuję.

Awatar użytkownika
smarkus

Re: Majówkowa niespodzianka...

Post autor: smarkus »

Mam nadzieję, że twoja auto szybko wróci do pełni stanu sprzed zdarzenia, notabene... moje auto odżyło i o zgrozo pobudziło moją "dziecięcą pasje" po moim prezencie - tego samego życzę Tobie :)

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Jutro jadę do ASO na oględziny i spodziewam się, drzwi będą do malowania.

Czy ktoś z Wrocławia i okolic nakładał powłokę ceramiczną na auto? Zastanawiam się nad takim zabiegiem i szukam warsztatu, który zrobi to dobrze w dobrej cenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”