W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Pierwszy przegląd - nowa funkcja w menu komputera

Awatar użytkownika
artemius

Pierwszy przegląd - nowa funkcja w menu komputera

Post autor: artemius »

Po pierwszym przeglądzie technicznym została dodana pozycja menu kompa pozwalająca zobaczyć pozostały przebieg lub czas do kolejnego przeglądu.
Obrazek

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Fajna opcja i sporo jeździsz. Ja w 20 miesięcy przejechałem 19200km. :P

Awatar użytkownika
artemius

Większość z tej kilometrówki zrobiła moja lepsza połowa. :cool:
Przeważnie jeżdżę motocyklem :D a ona ma samochód. Fakt że mieszkamy we wiosce i wszędzie mamy daleko nie jest bez znaczenia.
Dodam jeszcze, że w ramach przeglądu oprócz samego przeglądu i aktualizacji software było też umycie samochodu, gratis. :-)

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Tak jest po każdym przeglądzie i serwisie, gdzie coś wymieniają w ramach gwarancji, czy zleconej usługi. Mi ostatnio nawet dywaniki gumowe wyszorowali i aż się świeciły jak nowe. :D

RoadDriver

Post autor: RoadDriver »

A po aktualizacji jest możliwość zobaczenia średniej prędkości ? Ja za niedługo też przegląd, przekonam się co tam nowego w aktualizacji.

Awatar użytkownika
artemius

Średnią prędkość liczoną od momentu zerowania jak również czas jazdy można było odczytać na licznikach przebiegu "trip A" i "trip B", działało to w ten sposób już przed aktualizacją.
Obrazek
Po tankowaniu zawsze resetuję licznik "trip A" skąd mogę odczytać potem przebieg do kolejnego tankowania i średnią prędkość. Na panelu głównym resetuję średnie spalanie, tak żeby było liczone od początku dla konkretnego tankowania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie, przeglądy, ASO”