W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

kia rio wyciek płynu chłodniczego 1.4 crdi

makalele007

kia rio wyciek płynu chłodniczego 1.4 crdi

Post autor: makalele007 »

Witam panowie mam problem byłem u mechanika ale nie potrafi mi pomoc bo nie widzi nigdzie wycieku a mianowicie wycieka mi płyn chłodniczy jak stoi nic sie nie dzieje nawet tydzien a jak zrobie jakies 100 km to na drugi dzień widac wyciek na osłonie od silnika prawej. Mechanicy grzali auto ponad godzinę i wycieku nie ma śladu. Może jakieś propozycje mieliście podobny problem. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Jak jest ciśnienie i jest gorący to nie wycieka bo puchnie i się zaciska .Mikro pęknięcie ,a jak ostygnie i jest jeszcze ciśnienie to wycieknie a potem niema ciśnienia i nie cieknie bo jest zimny.Przeczytaj to z parę razy ,wyobraź sobie wirtualnie fizykę i wtedy z kumasz .Trzeba mieć w życiu parę przypadków .A niektórzy mechanicy tylko klocki i olej wymieniają .Musisz poczekać aż będzie się lało o-o o-o o-o

makalele007

Gandalf wej pisze:Jak jest ciśnienie i jest gorący to nie wycieka bo puchnie i się zaciska .Mikro pęknięcie ,a jak ostygnie i jest jeszcze ciśnienie to wycieknie a potem niema ciśnienia i nie cieknie bo jest zimny.Przeczytaj to z parę razy ,wyobraź sobie wirtualnie fizykę i wtedy z kumasz .Trzeba mieć w życiu parę przypadków .A niektórzy mechanicy tylko klocki i olej wymieniają .Musisz poczekać aż będzie się lało o-o o-o o-o

a według Ciebie gdzie to pękniecie może być we wężu czy w chłodnicy czy w innym elemencie ż

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Głowica --ale poczekajmy może ktoś inny się wypowie .Daj zdjęcie tego wycieku.Albo jak piszesz po 100 km to może przy większych obrotach i czasie dopiero leci .

makalele007

Gandalf wej pisze:Głowica --ale poczekajmy może ktoś inny się wypowie .Daj zdjęcie tego wycieku.Albo jak piszesz po 100 km to może przy większych obrotach i czasie dopiero leci .

okej poczekam teraz mam wymyta osłone silnika tam gdzie był wyciek ale zaraz zrobie zdjecie i podeśle
Załączniki
kia rio.jpg

makalele007

no mowie zrobiłem 80 -100 km i otworzyłem maske i wszysko ok 0 wycieków a dzisiaj wrocilem z pracy kolo 14 mowie zobacze co sie dzieje otwieram a tam wyciek ale mowie jak byłem u mechanika umył wszystko bo chciał zobaczyc skad ten wyciek i umył tez ta osłone i teraz jest czysto ale zaznaczyłem gdzie ten wyciek jest

makalele007

aaaa

zdjecie
Załączniki
kia rio.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Diesel”