W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Spasowanie elementów karoserii

+ i -
Kamil12

Spasowanie elementów karoserii

Post autor: Kamil12 »

Witam. Mam pytanie czy zauważyliście u siebie w swoich Rio większe bądź mniejsze przerwy pomiędzy elementami karoserii. Na przykład u mnie przerwa między drzwiami przednimi lewymi, a błotnikiem jest delikatnie mniejsza niż w drzwiach prawych, gdzie przerwa jest większa, tak samo mam na łączeniach pokrywy silnika po prawej większy odstęp po lewej mniejszy i zejście do zderzaka też mam delikatnie kopnięte.
Jak tam u Was w tym temacie jest? Macie gdzieś "nierówne" przerwy? Czyżby seryjnie tak było produkowane?
Sprawdźcie proszę u siebie?
Pzdr

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Z tego co kojarzę to kilka osób zauważyło u siebie nierówno spasowaną maskę, gdzie z jednej strony była ciut większa przerwa do błotnika. Pisali również, że w ASO bezproblemowo spasowali im te elementy.

Ja z kolei w wersji sedan po lifcie mam nierówne przerwy między klapą bagażnika, a elementem karoserii, gdzie są lampy. Klapa jest przesunięta minimalnie w prawo. ASO powiedziało, że nie da się tego wyregulować i pokazali mi identyczny samochód zastępczy jak mój. Ten miał identycznie spasowaną klapę. Generalnie praktycznie tego nie widać i trzeba się dokładnie przyjrzeć, zwłaszcza na ciemnym lakierze.

Kamil12

Post autor: Kamil12 »

A jak myślisz co z drzwiami lub błotnikami (w zależności co jest lekko przesunięte fabrycznie), to jest normalne i tak zostało złożone z takimi przerwami?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”