W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Odbiór RIO z salonu dealera

Nasze auta.
marcin1991

Odbiór RIO z salonu dealera

Post autor: marcin1991 »

Witam wszystkich,
W sobotę jadę załatwiać odbiór nowego RIO z salonu dealera.Jest to mój pierwszy, nowy samochód. Chciałbym prosić o poradę na co zwracać uwagę przy odbiorze, mam na myśli jakiekolwiek wady fabryczne itp. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Ciesz się nowym samochodem - to jest najważniejsze.
Pozdrawiam
Churek

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Będziesz miał gwarancję na nowe auto, a wady fabryczne jeśli są, to wyjdą w trakcie użytkowania. Nie słyszałem jeszcze pośród znajomych i od kogoś o tym, aby ktoś odebrał nowe "bite" auto.

Ja bym oglądnął auto dookoła, czy nie ma nigdzie zarysowań i obić. Jeśli doposażałeś auto stojące już u dealera, to sprawdź jak wyglądają domontowane elementy np. ich spasowanie. Jeśli miałeś dostać dywaniki i matę do bagażnika, to sprawdź, czy je dali. To chyba tyle. Sam zadawałem sobie to pytanie jak 2 lata temu odbierałem swoje Rio. ;-)

Awatar użytkownika
Ari93
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: M + Tempomat
Silnik: 1.4 DOHC LPG
Przebieg: 109000
Kolor: Biały
Typ nadwozia: Sedan

Post autor: Ari93 »

Generalnie zobacz sobie np to https://www.youtube.com/watch?v=g2YJtFGzeOU i https://youtu.be/Ug5eOWQewLg , chyba w jakiś jeszcze materiałach o tym temacie wspominał ;) jeśli nie dzwonili wcześniej że jednak auto się opóźni (co by mogło sugerować że był jakiś "dzwon" i muszą polakierować) to powinno być ok ;P poza tym wszystko na powyższych materiałach ;)

marcin1991

Post autor: marcin1991 »

Dieki za rady .po wizycie u dealera napisze. W tym temacie jak ktos ma do dodania to prosze pisac.

Szybki-17

Re: Odbiór RIO z salonu dealera

Post autor: Szybki-17 »

marcin1991 pisze:Witam wszystkich,
W sobotę jadę załatwiać odbiór nowego RIO z salonu dealera.Jest to mój pierwszy, nowy samochód. Chciałbym prosić o poradę na co zwracać uwagę przy odbiorze, mam na myśli jakiekolwiek wady fabryczne itp. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Odebrałeś ? Jak wrażenia ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje Rio”