W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Problem z klapą bagażnika

Megi

Problem z klapą bagażnika

Post autor: Megi »

Hej. Mam takie pytanko. Jestem użytkownikiem Kia Rio 1,2 2017. Od paru dni mam problem z bagażnikiem. Po otwarciu samochodu z kluczyka, słyszę jakby zamek w bagażniku się zamykał i otwierał, po czym w ostateczności często się zamyka i nie mogę w żaden sposób otworzyć klapyż Mieliście taki problemż Jakaś poradaż? Dzięki za wszelkie odpowiedzi
Megi

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Masz gwarancję to z korzystaj

Megi

Tak właśnie się zastanawiałam czy podlega to gwarancji, bo chyba gwarancja wszystkiego nie obejmuje...
Megi

clarence2
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Post autor: clarence2 »

Megi, tego typu usterki powinna ;-)

Megi

Ok, dzięki za podpowiedź 😀
Megi

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Mieliśmy na forum kilka różnych przypadków problemów z centralnym zamkiem. Zgodzę się z kolegami, podjedź do ASO, po to jest gwarancja.

Megi

Tak zrobię, dzięki
Megi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usterki”