W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Ile kosztuje montaż fabrycznej nawigacji?

Kalder

Ile kosztuje montaż fabrycznej nawigacji?

Post autor: Kalder »

Witam.
Chciałem kupić używaną Kia Rio III z nawigacją i kamerą cofania, niestety ofert takich jest bardzo mało.

W związku z tym zastanawiam się czy może lepiej by było kupić wersję bez tego i potem dołożyć taki pakiet? Czy jest to możliwe do zrobienia w serwisie Kia czy pozostaje jedynie montaż (i szukanie sprzętu) na własną rękę?

Jeżeli tylko montaż we własnym zakresie to czy każda wersja jest już wyposażona w jakieś gniazda/mocowania/kable do montażu czujników, kamery itp czy to wymaga jakichś większych przeróbek i gra niewarta świeczki?

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Cześć,

Da się dołożyć taki pakiet i w tym temacie jest to opisane:
https://kiario.com.pl/viewtopic.php?t=6 ... &start=105

Co do kabli, to raczej trzeba większość ciągnąć do kamery, czy czujników, itp. Mi ASO doposażało auto w czujniki przy zakupie i musieli wszystko montować. Nie wiem, czy ASO podejmie się montażu nawigacji, bo to zależy od podejścia i cena może bardzo zadziwić (negatywnie). Taniej wyjdzie skompletować wszystko samemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”