W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Zegary, licznik, temperatura.

Zrób to sam!
Megi

Zegary, licznik, temperatura.

Post autor: Megi »

Witam, mam taki problem. Wczoraj podczas jazdy samoczynnie zamieniło mi jednostko Celsjusza na farenheita. Szukałam info w instr obsługi ale nic na ten temat nie znalazłam. W necie były podpowiedzi ale nie zadziałało (gdy klikałam reset to zerowalo mi średnie spalanie). Pomoże ktoś. Kia Rio 1,2 2017
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 18:21 przez Megi, łącznie zmieniany 1 raz.
Megi

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

W Rio 3 wciskam przycisk TRIP na kierownicy aż pokaże się temperatura na zewnątrz. Następnie dłużej trzymam RESET i się zmienia z C na F. Nie wiem jak w Rio 4, ale może podobnie musisz trzymać reset kiedy komputer wyświetla temperaturę.

Megi

Dziękuje za odpowiedz. Ale jak przyciskam TRiP to wyskakuje mi najpierw przebieg a, przebieg b, inf kiedy do serwisu się udać i potem speed on, nie ma nic żeby była sama temp.
Megi

Rafael
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L
Silnik: 1,25l
Przebieg: 36000
Kolor: Platynowy grafit
Pakiety: Czujniki parkowania, przyciemnione szyby
Tapicerka: Czarno-beżowa
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: i10

Post autor: Rafael »

Zobacz może na poniższy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=Un6IA4IahrA
Wychodzi na to, że trzeba przytrzymać RESET i TRIP naraz przez 5 sekund.

Megi

Dzięki wielkie, rzeczywiście trzeba było dwa przyciski naraz wcisnąć. Pozdrawiam 😉
Megi

Zablokowany

Wróć do „Manuale”