W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Problem z centralnym zamkiem i kontrolką drzwi.

Ketok_
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2019, 11:35
Lokalizacja: GDYNIA

Problem z centralnym zamkiem i kontrolką drzwi.

Post autor: Ketok_ »

Witam wszystkich, mam problem z centralnym zamkiem, kontrolką drzwi i zamkiem bagażnika. Wszystko zapewne jest złożone i jest to jedna usterka. Sytuacja wyglada następująco, mimo zamknietych wszystkich drzwi, kontrolka otwartych drzwi ciągle się świeci, nie mogę przez to nawet zamknąć auta. Przy odpalaniu samochodu dodatkowo sam otwiera się zamek klapy bagażnika. Czy ktoś zna taką sytuację? Gdzie szukać przyczyny?

Pozdrawiam. Kia rio 1.4 benz wersja xl z 2012 roku.

Ketok_
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2019, 11:35
Lokalizacja: GDYNIA

Aktualizacja danych może coś pomoże :)

Post autor: Ketok_ »

Przy sprawdzaniu napięcia miernikiem na jednym wtyku do switcha kontroli zamknietych/otwartych drzwi dochodzi tylko 3V , na pozostałych trzech elegancko prawie 12V. Skąd ten spadek na jednym pinie, i czy to może być przyczyna całej sytuacji. Zastanawia fakt jak to się ma do samoistnego otwierania bagażnika przy odpalaniu auta.

Dodam jeszcze że w czasie jazdy przez wstrząsy lub poziom samochodu kilkukrotnie kontrolka drzwi gasła jakby wszystko było ok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie i elektryka”