W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Kluczyki.

+ i -
Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Kluczyki.

Post autor: Cichy »

Co powiecie o jakości fabrycznych kluczyków? Ja po roku musiałem schować ten z którego korzystałem i używam drugiego. Wiadomo jak to jest, zdarzyło się że ze dwa razy mi kluczyk upadł i niestety mechanizm składania się uszkodził. Kluczyk się składa, ale ten mały bolczyk który blokuje nie chce odskakiwać, dopiero jak się trochę kluczykiem porusza to w końcu odskakuje. Do tego grot nabrał jakichś lekkich luzów. Więc go schowałem i na razie korzystam z drugiego. Nie zgłaszałem tego w ASO, ale jak mi się kiedyś w drugim mechanizm uszkodzi to będzie trzeba. Co możecie powiedzieć na ten temat?
Załączniki
DSC_0400.JPG

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

U mnie ponad rok czasu, kluczyk w stanie idealnym. Dziennie otwierany kilka razy i jeszcze się lubię nim bawić tak cykać :P

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

U mnie działa bez zarzutu, a obudowę klucza można kupić u "klucznika" koło mnie. Samo "ostrze" klucza się wymienia. Cena jest dość masakryczna bo ze 4 stówy ....
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

U mnie też nic się nie dzieje...tylko mała trochę pogryzla :-D

Awatar użytkownika
pstuszi

Post autor: pstuszi »

mój działa prawidłowo i też lubię się nim bawić. Chciałbym bezkluczykowy system mieć ;/ciekawe czy można dołożyć ż

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

No mnie się też podoba system star na guziczek :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

U mnie też wszystko OK :-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

U mnie obudowa plastikowa również bardzo trwała. Jedynie dziwnie pachnie jakąś chemią od początku.

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

hehe tez sie lubie nim bawic i strzelac do chlopa mego :) nic sie nie dzieje.

Sebanov

Post autor: Sebanov »

u mnie tez nic i rowniez zabawa w pstrykanie ciche studio za nerwowo pstrykasz

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

O witam pana Sebanova na forum , co tak pózno się pan tu zagościł :D
Jacek

Martin

Post autor: Martin »

Dołączam do bezproblemowych użytkowników kluczyka. A bawię się nim aż nieprzyzwoicie dużo... ;-)

loserek

Post autor: loserek »

Żadnych problemów nie mam z kluczykiem z Rio. W ceed używam jednego od samego początku i czasem mam problem z otwarciem auta ale dlatego, że w końcu muszę ;-) wymienić baterie :devil2:
Konrad

Awatar użytkownika
danyB

Post autor: danyB »

Z racji tego żem szałaput straszny zdarzyło się że kluczyk kilkukrotnie zaliczył przysłowiową "glebę". Efekt - zaczęły się pojawiać białe kropeczki (tak jak by wierzchnia warstwa schodzia). Nie myśląc za wiele potraktowałem je markerem i już lepiej, różnicę zauważy ten kto wie czego szukać, normalnie wygląda jak nowy.

Awatar użytkownika
Lukas85

Post autor: Lukas85 »

U mnie bezkluczykowy system jest. Na razie bez problemow. W sumie to juz trzecie auto na guziczek tak ze troche sie przyzwyczailem :D :D
Zanim cos napiszesz poszukaj w Google

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zalety i wady”