W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wsparcie finansowe dalszego funkcjonowania forum

Wszystko co kręci się wokół naszego klubu i forum.
f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Wsparcie finansowe dalszego funkcjonowania forum

Post autor: f0ku5 »

Witam Was drodzy forumowicze :)

Ci z Was, którzy są z nami od dawna pamiętają zapewnie, że zaczynaliśmy działanie naszego forum z amatorską domeną, oraz amatorskim serwerem. Czarę goryczy przelało wyświetlanie nachalnych reklam przez nas ówczesny hosting. W rezultacie tego wszystkiego dwa lata temu rozpoczęliśmy korzystanie z profesjonalnego hostingu i domeny, niestety płatnych.
Przez te dwa lata finansowaliśmy wszystko z własnych kieszeni, ale już w tym roku pokończyły się najróżniejsze promocje i koszta niestety wzrosły.

Obecne koszty przedłużenia na kolejny rok to:

Serwer - 183,27 PLN, płatne do 20 sierpnia
Certyfikat SSL - 84,87, płatne do 13 lipca

Domena jest opłacona do 6 sierpnia i nie dostałem jeszcze za nią faktury, więc nie znam kosztów przedłużenia.

Teraz pytanie do Was - czy znajdą się osoby, które mają możliwości i chciałyby nas wspomóc w dalszym funkcjonowaniu forum?
Z naszej strony na pewno zapewnimy jakieś bonusy w zamian, jak np. przynależniość do specjalnej grupy VIP (z indywidualnym kolorem), czy jakieś inne benefity. To jest kwestia otwarta, na pewno Was jakoś wynagrodzimy :)

Czekam na odzew! :)
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, 08:29 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz.

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Chętnie dorzucę swoją cegielkę.Podaj nr konta oraz SWIFT bo mam konto za granicą
gregor

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Typ nadwozia: hatchback
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

Podaj namiary do wpłat, wydaje mi się, że parę osób będzie w stanie po jakieś 10 zł wpłacić bez wielkiej szkody dla osobistego budżetu.

clarence2
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Post autor: clarence2 »

👍

f0ku5
Administrator

Sorki za małą obsuwę :)

Numer konta - 27 1090 1841 0000 0001 3726 8454
SWIFT - WBKPPLPP

Będziemy wdzięczni za każde datki, nawet te najdrobniejsze :)

gregoreu
VIP

Proszępodać jeszcze adres i nazwę posiadacza rachunku,bez tych info nie mogę zrobić przelewu ;-(
gregor

gregoreu
VIP

zapomiałem dodać,że te info mogą być na email
gregor

f0ku5
Administrator

Możesz wpisać cokolwiek ;)

Awatar użytkownika
zalmen3
VIP
Wyposażenie: L + tempomat
Silnik: 1,25
Przebieg: 99999
Kolor: wendy brown
Tapicerka: czarna
Inne auto / jakie?: Citigo

Post autor: zalmen3 »

I poszło.
Może by dać baner gdzieś na stronie, że dobrowolne wpłaty na wsparcie forum/klubu itp. itd.?

Awatar użytkownika
AfterTheBreak

Post autor: AfterTheBreak »

Poszło !!!
AtB

f0ku5
Administrator

zalmen3 pisze:I poszło.
Może by dać baner gdzieś na stronie, że dobrowolne wpłaty na wsparcie forum/klubu itp. itd.?
Nie ma chyba sensu działać aż tak nachalnie :) Wychodzę z założenia, ze każdy aktywny użytkownik, który chce wspomóc forum na pewno trafi na ten post :)
Na chwile obecna dostałem już trzy przelewy i nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, ze jest odzew :)
Mam tylko mała prośbę - jak ktoś jeszcze będzie robił jakiś przelew to wpisujcie w tytuł swoje nicki, wtedy dużo łatwiej mi będzie Was zidentyfikować :)

Awatar użytkownika
tyka47
VIP
Wyposażenie: business line
Silnik: 1,2 benzyna
Przebieg: 43000
Kolor: biały
Inne auto / jakie?: RIO IV

Post autor: tyka47 »

Poszło małe co-nie-co i ode mnie.
.
.
.
Uważajcie na ludzi którzy się nie śmieją - są niebezpieczni :>

f0ku5
Administrator

Kochani, więc tak :) Otrzymałem pięc przelewów na łączną kwotę 150,41 PLN, za co ogromnie dziękuję. A w zasadzie nie tylko ja, a cała administracja :)
W dniu dzisiejszym przedłużyłem certyfikat SSL, ponieważ to było najpilniejsze. Wyniosło nas to 84,87 PLN. Do wykorzystania nadal pozostaje 65,54 PLN, które zostaną przeznaczone w przeciągu wakacji na domenę, jak i serwer. Jak tylko otrzymam faktury to wstawię je Wam tutaj, ponieważ chcę być w 100% transparentny.

Dwa spośród pięciu przelewów skojarzyłem już z konkretnymi osobami, które od dzisiaj należą do grupy VIP. Trzy pozostałe osoby proszę o przesłanie mi PW z jakich danych był wykonywany przelew i na jaką kwotę. Chce, aby wszystko się zgadzało i aby nie nastąpiła żadna pomyłka :)
Kolorek dla grupy VIP wybrałem na chwilę obecną czerwony, ale to tak naprawdę od Was zależy. Jeżeli czerwony jest OK to zostawimy. Jeśli chcecie jakiejś zmiany to walcie śmiało.

Z rzeczy czysto organizacyjnych - zmieniłem dziś aktywację nowych kont z maila na admina. Być może będzie to przejściowe, ponieważ na chwilę obecną mam trochę mało czasu na pomyślenie, jak skutecznie (po raz kolejny...) zablokować forum przed spamerami. Wiem natomiast, że spamera bardzo łatwo wykryć przez analizę danych, które wpisał na swoim profilu, więc na jakiś czas to pomoże :)

A no i najważniejsze - jeżeli ktoś jest jeszcze chętny na przekazanie dobrowolnej wpłaty w jakiejkowiek kwocie to serdecznie zapraszamy :)

man70
VIP

Post autor: man70 »

Dorzuciłem

gregoreu
VIP

Szacun dla Was(admin) za to co robicie,wszyscy korzystający z forum mają coś z tego np, dodatkowa wiedza nt naszych aut lub możliwość podzielenia się własną wiedzą.Pozdrawiam i dzięki za Waszą pracę
gregor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanklub”