W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

filtr paliwa kia rio3 2012r

krzysztof61

filtr paliwa kia rio3 2012r

Post autor: krzysztof61 »

mam przejechane 64000km chcialbym sam wymienic filtr paliwa w mojej kijance ale niewiem gdzie jest schowany zagladalem pod tylne siedzenie nie ma tam dojscia do baku czy ktos wymienial czy jest latwe dojscie moze jakies fotki

pavulon
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)

Re: filtr paliwa kia rio3 2012r

Post autor: pavulon »

krzysztof61 pisze:mam przejechane 64000km chcialbym sam wymienic filtr paliwa w mojej kijance ale niewiem gdzie jest schowany zagladalem pod tylne siedzenie nie ma tam dojscia do baku czy ktos wymienial czy jest latwe dojscie moze jakies fotki
Witam. Filtr masz w zbiorniku i raczej ciężko będzie z wymianą. Dlaczego chcesz wymieniać?

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Ja chciałem wymienić bo czasem leję benzynę ze wschodu, w ASO stwierdzili że stalowa siatka - niewymienialna. Mam 1.4.

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Według katalogu filtrona jest niewymienialny.

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Jak kupujesz na wschodzie
Postaraj się założyć w obwód od jakiegoś benzyniaka .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”