W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Wędkowanie

Luźne rozmowy na każdy temat.
epsi

Wędkowanie

Post autor: epsi »

Wędkujecie trochę? Jakie największe okazy udało wam się wyciągnąć jak do tej pory? Gdzie zwykle łowice? Rzeki, stawy, jeziora? Gruntowo, spławikowo, spinningowo?

Pytam również w kontekście początkującej osoby - co byście polecili na początek, bo chyba spinning wymga już pewnego doświadczenia?
Proponuje sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem - link, mają tam spory wybór z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, 06:03 przez epsi, łącznie zmieniany 1 raz.

gregoreu
VIP

Post autor: gregoreu »

Ja wędkuję od czasu do czasu.Myślę,że każda metoda jest dobra lecz zależy od wielu czynników takich jak np, zbiornik,ryby ,pogoda etc.Osobiście największą przyjemność mam podczas wędkowania na spławik.
gregor

pavulon
Moderator
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)

Post autor: pavulon »

Wędkuje jak znajdę chwilę czasu. W tym sezonie byłem już trzy razy :-). W ostatni weekend byłem na trzydniowym wypadzie na jeziorze. Generalnie łowie na grunt i czasami spławik. Kiedyś jak miałem więcej czasu to spinning. Na początek to proponuje własnie grunt albo spławik. Jakby co to pytaj :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”