W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Motocyklem do pracy - czy ktoś z was jeździ?

Luźne rozmowy na każdy temat.
trister

Motocyklem do pracy - czy ktoś z was jeździ?

Post autor: trister »

Czy ktoś› z was jeździ może motocyklem do pracy? Pytam, bo w sumie zimy są łagodne, iloś›ć‡ opadów atmosferycznych też nie jest jakaś› ekstremalnie duża. Jak to wyglą…da z waszej perspektywy? Krótko mówiąc, jest wiele zachę™t :)

clarence2
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
Wyposażenie: L Business line
Silnik: 1.4
Przebieg: 20000
Kolor: Biały

Post autor: clarence2 »

trister, a pewnie :D

trister

Post autor: trister »

No właś›nie zauważyłem, że to dosyć duża oszczę™dnoś›ć czasu.
Z kosztów które zauważyłem, to dosyć‡ droga odzież czy obuwie. Zwłaszcza gdy mowa o tych lepszych jakoś›ciowo akcesoriach.
Takich jak np te tutaj: https://mcsonline.pl/buty-motocyklowe,cp199,pl.html
Ostatnio zmieniony 31 gru 2019, 09:42 przez trister, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Soul_Man
VIP
Generacja Rio: IV (YB; 2017+)
Wyposażenie: L + Navi
Silnik: 1.4 100KM
Kolor: Smoke Blue
Inne auto / jakie?: Saab 9-5 2.3T

Post autor: Soul_Man »

Ja też jeżdżę™, chociaż teraz odstawiłem "na kołki" na zimę™ :-) W dużym mieś›cie jak Warszawa nie ma nic lepszego. Ale teraz jednak warunki są… ś›rednie, okolice zera, mokro - opony nie trzymają najlepiej w taką pogodę™ wię™c bezpieczniej poczekać‡ na poprawę™ aury. Ale w sumie jeździłem do począ…tku grudnia regularnie, w tym roku chyba jakoś› od marca? Przy takich zimach sezon jest bardzo długi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”