W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam serdecznie

Say: Hello!
Awatar użytkownika
jachnyc

Witam serdecznie

Post autor: jachnyc »

No wiec witam na szanownym forum. Tak krótko o moim aucie . Czas było zastąpic starego Hyundaia Accenta , padło tym razem na brata czyli Kia . Miał byc biały 1,2 w wersji L ale po 4 miesiącach czekania jeszcze nie był nawet wyprodukowany :) W salonie stał ten srebrny . Wersja XL silnik 1,4 . Po uzyskaniu upustu stałem się właścicielem . To tyle pozdrawiam i dzięki za zaproszenie na forum .
Jacek

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Witam i dziękuję za rejestrację! ;-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Jacku, jeszcze 2 słowa o sobie jak możesz.

Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP

Post autor: ` NieoR^ »

Administracja wita Serdecznie i życzy miłego użytkowania.

~ W razie problemów proszę pisać na konto kogoś z Administracji

Awatar użytkownika
jachnyc

Post autor: jachnyc »

No to może coś o sobie . Tak jak kolega napisał mam na imie Jacek , mam 44 lat :) dwoje dzieci , no może juz nie dzieci córa 18 lat a syn 20 lat (odziedziczył mojego Accenta ) lubie dobrą muzyke i piłke kopaną ,chociaż nie koniecznie w wykonaniu naszej ligi . To tak w skrócie , pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 17:01 przez jachnyc, łącznie zmieniany 1 raz.
Jacek

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

mam 41 lat :) dwoje dzieci , no może juz nie dzieci córa 18 lat

lubie dobrą muzyke i piłke kopaną
No to dogadałbyś się z moim ojcem, dla którego sport to wielka pasja (oczywiście w kwestii "znania się" na sporcie, bo 46 lat to już raczej nie pozwala na jakieś wyczyny :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Fajnie. Słuchajcie, chyba będziemy sobie wszyscy per Ty mówić, chociaż jeden ma 15 lat, a drugi 45, ale możliwe że kiedyś będzie ten zlocik, to przecież nie będziemy sobie wtedy mówić na pan :-)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

CicheStudio pisze:Fajnie. Słuchajcie, chyba będziemy sobie wszyscy per Ty mówić, chociaż jeden ma 15 lat, a drugi 45, ale możliwe że kiedyś będzie ten zlocik, to przecież nie będziemy sobie wtedy mówić na pan :-)
No cóż, to taka niepisana zasada Internetu :->

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”