W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Dywaniki.

Awatar użytkownika
sunset

Dywaniki.

Post autor: sunset »

Cześć,
temat dotyczy dywaników jakie macie w aucie lub jakie ciekawe namierzyliście w necie lub w sklepie.

Więc zacznę - ja mam póki co gumowe czarne oryginały otrzymane w prezencie od salonu, jednak oglądałem już przeróżne welurowe, gumowe z wstawkami welurowymi, a dziś namierzyłem jeszcze takie i chyba najlepiej dopasowane i kolorystycznie dość ciekawe:

http://www.cikcar.pl/info.php?id=050409 ... rio&on=tak

pisać ...
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:50 przez sunset, łącznie zmieniany 2 razy.
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

U mnie oryginalne, Rigum.
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Ja mam na zimę gumowe oryginalne, a na lato takie jak na zdjęciu.. dostałam je w salonie gratis..Jeszcze nie wyprane od tamtego roku :D będę dopiero przekładać.
Załączniki
20130425_154123(1).jpg

Awatar użytkownika
Ryjek

Post autor: Ryjek »

Mi jakoś tylko gumowe wydają się praktyczne.
Fabrycznie dostałem inne i była to porażka - syf wszędzie.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Gumowe fabryczne i pewnie tak zostanie. Nigdy nie miałem welurowych, więc nie wiem czy trudno utrzymać je w czystości.

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

CicheStudio pisze:Gumowe fabryczne i pewnie tak zostanie. Nigdy nie miałem welurowych, więc nie wiem czy trudno utrzymać je w czystości.
mnie wkurza dywanik gumowy u kierowcy - jest za krótki piach dostaje się z pedałów pod wycieraczkę:/ jeszcze kwestia tego podparcia na lewą nogę, też się brudzi, ale dobrze, że jest tam w ogóle jakaś podkładka, bo w innych autach nawet tego nie ma.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

rio_pn pisze:mnie wkurza dywanik gumowy u kierowcy - jest za krótki piach dostaje się z pedałów pod wycieraczkę:/ jeszcze kwestia tego podparcia na lewą nogę, też się brudzi, ale dobrze, że jest tam w ogóle jakaś podkładka, bo w innych autach nawet tego nie ma.
Są trochę krótkie, ale jakie by nie były to i tak się piachu pod spód nasypie. Jak się regularnie sprząta auto to są wystarczające.

Awatar użytkownika
rio_pn

piach się dostaje przy wyciskaniu pedałów (heh) wtedy znajdują się poza strefą dywanika i błotko wpada pod dywanik :-|

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

rio_pn pisze:piach się dostaje przy wyciskaniu pedałów (heh) wtedy znajdują się poza strefą dywanika i błotko wpada pod dywanik :-|
No, prawda, mógłby ten od kierowcy głębiej sięgać.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

a ja nie pieszcząc się walnąłem na oryginalne gumowe - te z promocji biedronki za 25 zeta i tez jest OK - pewnie że mogły być lepiej dopasowane ale wtedy wybuliłbym dwa-trzy razy tyle i po co żeby deptać tą kasę ;-)
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

welurowe fajniejsze szczegolnie jak sie boso jedzie :D

Martin

Post autor: Martin »

mala_su pisze:welurowe fajniejsze szczegolnie jak sie boso jedzie :D
A wygodnie się jeździ na bosakaż, bo ja jakoś sobie nie wyobrażam walnięcia się gołą stopą w stalowy, bądź co bądź, pedał :D.
Welur pod nogą owszem, wygodny i miły, ale ta konfrontacja golizny z żelastwem..., to już chyba może prowadzić do niemiłych implikacji :P.

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

ja nie mam zelastwa na pedalach i mam je tylko 2 wiec calkiem dobrze sie jechalo te 50 metrow :D

Martin

Post autor: Martin »

50 m to i przepchnąć można :D, ale w istocie przy dwóch pedałach mniej jest nimi majdrowania :P, więc i o bolesny wypadek trudniej.

Awatar użytkownika
rio_pn

takie coś już mi się widzi na śnieg i błoto:
http://www.carid.com/2012-kia-rio-floor ... 70185.html
cena jest super :D

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”