W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

MMA

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP

MMA

Post autor: Cichy »

Oglądaliście obie walki Burneiki? Najpierw Najman robił tańce na ringu, aż w końcu dostał w japę, teraz Ozdoba dosłownie uciekał przez całą walkę aż został zdyskwalifikowany. Koksu ma swoją masę i siłę, napierał jak taran ale miał problemy z dorwaniem przeciwnika i szybko się zmęczył.

Koksu VS Najman
Koksu VS Ozdoba

Oglądacie MMA? Macie jakieś ulubione walki, zawodników?

Papalina90

Post autor: Papalina90 »

Oj oglądałam bo mój dobry kolega walczył Oskar :) a walka koksa to dla mnie porażka. Powinien dostać zakaz uczestniczenia w MMA, bo tylko kaleczy widowisko. Jak dla mnie i jeden i drugi powinien zostać ukarany przez sędziego a nie tylko ten uciekający pajac :)

Adi

Post autor: Adi »

No Koksu idzie na kase wiec dlatego tam "walczy". Takie mamy czasy, ze trzeba zrobic show. To samo tyczy sie z Pudzianem, choc podobno juz sie wyrobil i jego walki sa bardziej ciekawsze.
Chcialbym, zeby doszlo do walki Pudziana z Koksem to wtedy mam nadzieje, ze Pudzian pokazalby mu swoje miejsce :cool:
Mogliby zorganizowac gale typu KSW vs MMA Attack. Byloby ciekawie.

Jakims wielkim fanem MMA nie jestem, probowalem kiedys kiedys trenowac, ale to nie na moje stawy i miesnie. Trzeba byc mega elastycznym :-)
Najbardziej lubie Blachowicza no i Khalidova.

Papalina90

Adi pisze:No Koksu idzie na kase wiec dlatego tam "walczy". Takie mamy czasy, ze trzeba zrobic show. To samo tyczy sie z Pudzianem, choc podobno juz sie wyrobil i jego walki sa bardziej ciekawsze.
Chcialbym, zeby doszlo do walki Pudziana z Koksem to wtedy mam nadzieje, ze Pudzian pokazalby mu swoje miejsce :cool:
Mogliby zorganizowac gale typu KSW vs MMA Attack. Byloby ciekawie.

Jakims wielkim fanem MMA nie jestem, probowalem kiedys kiedys trenowac, ale to nie na moje stawy i miesnie. Trzeba byc mega elastycznym :-)
Najbardziej lubie Blachowicza no i Khalidova.
Pudzian to przy koksu zawodowiec ;D ale niestety masz racje, takie beznadziejne czasy że taki nikt jak koksu robi tu szopki i zarabia w MMA o którym pojęcia zielonego nie ma. Przykro mi się na to patrzyło po całkiem fajnych wcześniejszych walkach. I pisze to z perspektywy zwykłego widza ;) bo też jakimś super znawcą to nie jestem ;) moja druga polówka się tym pasjonuje i tak oto się wciągnęłam lekko ;D

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Ale gdyby Koksu dostał odpowiedniego przeciwnika, to mogłaby być ciekawa konfrontacja. Byłaby wymiana ciosów i byłoby ok.

Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP

Post autor: ` NieoR^ »

Moje zdanie jest takie:

Dobrze ze sobie nagrałem tą walkę bo ma dekoder z nagrywaniem a nie oglądałem z tymi wszystkimi reklamami do 1 w nocy bo tylko bym stracił czas na tą "walkę wieczoru".

"Koksu" to duży człowiek, pomacha tymi łapskami i już dyszy. Ma taką mase że nie wyrabia (btw. podobało mi się jak do sekundanta w narożniku mówił wyżej wachluj :) ). Tamten powinien się nie godzić na ten pojedynek no. Wypowiadał się że już tam miał zacząć walczyć, ale sędzia go zdyskwalifikował. Przecież ten tańczący mu pare razy jebnął, rozciął łuk brwiowy, jak był już taki koksu zmęczony to wystarczyło doskoczyć, jebnąć, wycofać i powtórzyć to pare razy, to jeszcze by wygrał z nim. Powinni jak już takich "drwali" dają to dać równego, o zbliżonych chociaż gabarytach, wtedy by może popadały ciekawe ciosy bo by szły na siłe a nie na szybkość. Tyle.

A NO 1. dla mnie oczywiście Mamed Khalidov

Papalina90

CicheStudio pisze:Ale gdyby Koksu dostał odpowiedniego przeciwnika, to mogłaby być ciekawa konfrontacja. Byłaby wymiana ciosów i byłoby ok.
Ale on nawet nie probowal dogonić przeciwnika, raz sie kawalek przebiegł i koniec, prawie zawalu dostał. Odpowiedni przeciwnik dla koksa to worek treningowy, który sie nie ruszy ;)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Papalina90 pisze:Odpowiedni przeciwnik dla koksa to worek treningowy, który sie nie ruszy ;)
Haha! ;D

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”