W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Listwa ochronna na zderzak tylny.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Listwa ochronna na zderzak tylny.

Post autor: Cichy »

Taką listwę znalazłem na allegro. Może kogoś to zainteresuje. Niestety, brak danych na temat koloru. Sugerując się zdjęciem to jest to chyba czarny mat (z ABS). Gdyby była dostępna np. pokryta carbonem, to może bym się zastanowił. :D

Listwa

A tu kolejna ciekawostka, może się komuś spodoba. :-)

Podnóżek

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

CicheStudio pisze:A tu kolejna ciekawostka, może się komuś spodoba.

Podnóżek
hihi - na podnóżek też trafiłem - a ktoś na forum pisał że filce mu się brudzą - chyba w temacie dywaników - więc może jak to walnie to odpadnie pucowanie tego podnóżka firmowego gumowo-filcowego :-)
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

CS thx za linki!

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

rio_pn pisze:CS thx za linki!
Nie ma za co. Planujesz któreś z powyższych zamontować? Prosimy o zdjęcia Twojego auta w dziale "Moje Rio".

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

nie podoba mi się jakoś ten podnóżek w sumie, a ta listwa ochronna na bagażnik by się przydała, ale chyba będzie zaburzać estetykę:) na razie nie mam jak zrobić foto.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

yeti69

Post autor: yeti69 »

haha zderzak przegięcie;)

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”