W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Odświeżacze powietrza.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Odświeżacze powietrza.

Post autor: Tedi_19 »

Witam większość z was używa napewno w samochodzie zapachowych choinek wunderbaum :P. Ja wykorzystałem gniazdo zapalniczki żeby zamontować odświeżacz firmy Ambicar. Widziałem to kiedyś w programie co Ibiszowa prowadzi(zapomniałem nazwy). Godne polecenia i chyba tylko dostępne na Allegro. Fajnie pachnie ale dopiero po chwili jazdy jak się zagrzeje. Zapach posiada własny termostat wiec jak już się płytka mocno nagrzeje to się wyłącza. Jak jest gorąco w samochodzie latem to fajnie pachnie . Poniżej fotki tego maleństwa :D oczywiście są różne zapachy (ja mam teraz zapach Elegance)

link do tego http://allegro.pl/ambicar-elektryczny-z ... 72354.html
Załączniki
20130429_160333.jpg
20130429_160226.jpg
20130429_160226.jpg (252.35 KiB) Przejrzano 2906 razy
20130429_160149.jpg
20130429_160149.jpg (253.86 KiB) Przejrzano 2906 razy
20130429_160123.jpg
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:53 przez Tedi_19, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

Moi rodzice wypróbowali już chyba wszystko co dostępne na rynku :)
My mamy coś takiego
Obrazek

Ta stronka - oferuje coś czego jeszcze nie widziałam o nazwie MY SHALDAN

Rodzice obecnie praktykują "klipsy" załącznik nr 1 i 2
Posiadali również coś w stylu załącznika nr 3 - ale nie polecam. Raz się wylało, nie pamiętam czy w Ceedzie czy w Matizie. o-o

a teraz wersje stylistyczne : załączniki nr 4,5,6,7...
I na koniec załącznik nr 10 również z płynem....
Nie wiem , jakoś nie mam przekonania - zaufania do płynów w samochodzie.
Ciekawe choinki nie tylko zapachem ale i wyglądem. Lub gadżety bez płynów , np klipsy są mile widziane :)[/u]
Załączniki
10.
10.
1. klips I
1. klips I
2. klips II
2. klips II
3. buteleczka
3. buteleczka
4. hellou kitti ;p
4. hellou kitti ;p
2079133.jpg (18.98 KiB) Przejrzano 2895 razy
5. lody mmm :)
5. lody mmm :)
6.
6.
7. toster?
7. toster?
8. hhahaha wiatraczek
8. hhahaha wiatraczek
9. oraz spray
9. oraz spray
zapachy_small.jpg (11.02 KiB) Przejrzano 2895 razy

Adi

Post autor: Adi »

Wlasnie nad tym odswiezaczem co Tedi napisales sie zastanawiam. Bo te choinki to jakos nie przekonuja mnie. Ale poki co jeszcze troche czuje nowosc, wiec od lata chyba taki odswiezacz sie znajdzie ;)

Ps. Popraw tytul ;)

Awatar użytkownika
Tedi_19

Upssss :P Thx :-)

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

O takiego gadzeta nie widziałam.. muszę sobie sprawić takie coś bo lubie jak mi w autku ładnie pachnie... Obecnie mam taki jak na zdjęciu i zawsze wieszam ten sam:-) w tamtym roku od teściów dostałam też bardzo ładny zapach przywieźli mi aż z Bułgarii :-)
Załączniki
331861_ZAPACH-SAMOCHODOWY-ZAWIESZKA-AMBIPUR-CAR-CONTROL-FRESH-WANILIA.jpeg
331861_ZAPACH-SAMOCHODOWY-ZAWIESZKA-AMBIPUR-CAR-CONTROL-FRESH-WANILIA.jpeg (8.98 KiB) Przejrzano 2875 razy

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Myślałem o tym kiedyś co Tedi dodał, fajna rzecz (była reklama w Auto Świecie), ale jak sobie policzyłem ile to kosztuje i ile wkłady kosztują to dałem sobie spokój. Za tą kasę będzie multum choinek, a jedna choinka spokojnie wystarcza na ok. 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Ja ten zapach mam od października zeszłego roku i dalej pachnie, więc raczej się opłaca bo te choinki krótko trzymają :P

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

No faktycznie, teraz mają podobno promocję, to może i się opłaca, bo 19 zł to nie 40.

Sklep

[ Dodano: 2013-04-30, 21:02 ]
A, sory, przesyłka prawie 20 zł. :D

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Polecam dwie rzeczy:
1. kupiona i wielokrotnie sprawdzona - puszka hermetycznie zamknięta w feuvert - różne zapachy - odlot na 3 m-ce (kupowałem dla róznych ludzików ktorzy nie maja dostępu blisko do feuvert)
2. domowa - do woreczka lub kawałka materiału przepuszcającego powietrze nasypać garść kawy ziarnistej - zawiązać i zostawić w aucie - pochłania wszelkie zapachy.
te dwie rzeczy się nie wykluczaja a wręcz idealnie uzupełniają.
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

a tak półżartem, to widział ktoś gdzieś zapach o zapachu nowego auta? ;D

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Są takie, nawet jest taka firma która podobno czyści auta z zapachem nowego auta. Niestety, nie pamiętam już nazwy :lol:
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Założyłem dziś nową choinkę i dyskretny zapach mocowany na kratce - oba o zapachu New Car. :D

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

to co w marketach do wielki marketing który jest lipny i jedynie nowo wchodzące produkty są warte uwagi i są dobre jakościowo, natomiast reszta to praktycznie kupa; a`propos kupy to ta najlepiej jak się wdepnie w szczęście się rozchodzi we włączonym ogrzewaniu na nogi (to tak na marginesie) :D
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Martin

Post autor: Martin »

rio_pn pisze:a tak półżartem, to widział ktoś gdzieś zapach o zapachu nowego auta? ;D
A ja tak nie półżartem ;-), tylko całkiem serio, to mam jakąś alergię na wszelkiej maści zapachy samochodowe. Alergię mentalną oczywiście, nie w medycznym sensie :D. Ogólnie nie cierpię wszelakich odświeżaczy powietrza, nie tylko w samochodach, gdyż w moim odczucie, choćby nie wiem jak się producenci starali, te zapachy są zawsze sztuczne, chemiczne i zbyt intensywne, coś jak... landrynki kiedyś, czy choćby oranżada w proszku, takie paskudztwo z dziecięcych wspomnień, sama chemia, ale uwielbialiśmy to jako dzieciaki :P. Zapachy, które generuje przyroda, są przede wszystkim zmienne, kwiaty na krzewach czy drzewach pachą owszem - intensywnie, ale krótko, inne zaś inaczej o świcie, inaczej przed wieczorem, przenika się ich intensywność, jakość, miesza powiew wiatru..., słowem żaden wytwór fabryczny nie jest w stanie tego zastąpić.
Powieszenie natomiast choinki na lusterku wstecznym daje taki sam cap, za przeproszeniem ;-), równy i jednostajny o każdej porze dnia i nocy, jeśli to na przykład jaśmin, to mamy jaśmin w każdym zakamarku wnętrza, tapicerki, ubrania, we włosach...,ble, jeśli kwiat róży, to kwiat róży wszędzie, jeśli sosna, to sosna... itd, a jeśli walnie coś coś typu "zapach ogrodu", to już wówczas nos dosłownie wykręca ta feeria wszystkiego, tylko nie prawdziwego ogrodu... A jeszcze lepsza jest choinka o zapachu sosny w celu zabicia nabytego drogą własnej nieostrożności zapachu kupy wniesionej na butach i podgrzanej nawiewem :D, o czy wspomniał post wyżej Sunset :D. Wówczas już mamy klasyczne "gówno o w lesie", no wprost poezja ;D.
Reasumując - ja jestem zwolennikiem właśnie zapachu nowego samochodu, który wiem, że wielu odrzuca, ale dla mnie nic, dosłownie NIC nie jest w stanie go zastąpić. Problem jest oczywiście, kiedy pojazd nabiera lat..., ale póki co nie mam jeszcze tego zmartwienia i wciąż, mimo już ponad rocznego użytkowania, czuję to, co lubię :-).

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Bądź realistą, minie rok i po zapachu nowego auta nic nie zostaje. (swoją drogą był to wspaniały zapach :D ) A zdarzają się różne sytuacje, spaliny, jakieś "śmierdzące" miejsca, wilgoć w aucie. Nie mam tak mocno wyczulonego nosa i jednak wolę zapach chemicznej choinki. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”