Witam serdecznie
Autor Wiadomość
 Martin 

Informacje
Wyposażenie: L
Silnik: 1.4 109 KM
Przebieg: 11000
Kolor: Fresh Beige
Tapicerka: jasna
Typ nadwozia: Hatchback 5d
 #1  Wysłany: 2013-05-02, 13:00   Witam serdecznie

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum :).

Zarejestrowałem się tutaj co prawda już tydzień temu, ale podglądałem forum jakiś czas wcześniej, tym niemniej na powitanie zabrakło i czasu, i inwencji twórczej. Pewnikiem byłoby tak dalej, leń bowiem gniecie mnie przeokropny, gdyby nie dzisiejsza moja tu wizyta i znalezienie w skrzynce z PW kilku powitań od miłych forumowiczów ;). Dziękuję oczywiście za nie bardzo i obiecuję, że postaram się z tym moim leniem walczyć i czasami cosik na forum skrobnąć, co by tylko za pasożyta zasysającego cudzą wiedzę nie robić...
Co do samej treści forum, to wspomnieć wypada o swoich początkach w zamiłowaniu do marki i modelu samochodu. Do samej Kii pewną miętę poczułem kilka lat temu wstecz, kiedy na rynku pojawił się pierwszy Ceed, ale wówczas raz że fundusze na zakup nowego pojazdu nie wystarczały, a dwa - troszkę bałem się wcześniejszych, nie najlepszych opinii o samej marce. Wygląd i owszem, bardzo do gustu mi przypadł, recenzje w prasie również zachęcały, ale jednak z tył głowy tłukła się jakaś niewiara i obawa przed "zonkiem" ;).
Minęło kilka lat, Ceed`y po ulicach sobie jeździły w najlepsze, ja na nogach własnych obok nich zasuwałem, negatywne opinie jakoś nie chciały się uaktywniać w telewizji, radio prasie, aż tu nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, trafiłem w styczniu zeszłego roku na jakiś artykuł o RIO. Powiem Wam, że miłość to była od pierwszego wejrzenia, chemia stuprocentowa i świadomość, że albo ona, albo żadna :D . Chwilkę trwało przekonywanie mojej Lepszej Połowy do zakupu (wcześniej nie było nawet mowy o nowym samochodzie !!), później szybka wizyta w salonie, no może... dwie lub trzy wizyty, zamówienie i od marca 2012 jeżdżę sobie naszą własną Kijanką :). O !!
Od początku posiadania Rijanki, wiedziony wrodzoną ciekawością świata :D , poszukiwałem w sieci o niej wiadomości, opinii, ciekawostek i tak, poprzez podglądanie wątku na AutoCentrum, trafiłem tutaj, gdzie spodobało mi się zaangażowanie forumowiczów, żywotność i inwencja. Mam nadzieję, że tak będzie w dalszym ciągu, czego Wam wszystkim, a sobie również, życzę.

Tomash 
Administrator

Informacje
Wyposażenie: L
Silnik: 1.2
Kolor: Wendy Brown
Pakiety: -
Tapicerka: DCM beżowa
Typ nadwozia: Hatchback 5d
 #2  Wysłany: 2013-05-02, 13:27   

My również sobie tego życzymy! Bardzo dziękuję za "pierwsze słowo".

Witaj!!!
--------------------
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Cichy 
Administrator
Piotrek

Informacje
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4 109KM
Przebieg: 58000
Kolor: Biały
Pakiety: Klima + alarm + czujniki cofania
Tapicerka: Ciemna
Typ nadwozia: Hatchback 5 d.
 #3  Wysłany: 2013-05-02, 22:53   

Witaj. Świetny wpis na początek. Oby jak najwięcej takich treściwych wpisów. :-)
--------------------
www.facebook.com/Rio3Polska
http://kia-rio-jpa.blogspot.com

greey 

Informacje
Wyposażenie: XL
Silnik: 1.4
Przebieg: 30000
Kolor: Grafitowy
Pakiety: Stylistyczny, czujniki tył
Tapicerka: black
Typ nadwozia: hatchback 5d
 #4  Wysłany: 2013-05-03, 22:03   

Witamy. I zachęcamy innych nowych użytkowników do pisania..
--------------------

Odpowiedz do tematu  
Zasady Postowania Opcje