W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Witam serdecznie

Say: Hello!
Martin

Witam serdecznie

Post autor: Martin »

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum :).

Zarejestrowałem się tutaj co prawda już tydzień temu, ale podglądałem forum jakiś czas wcześniej, tym niemniej na powitanie zabrakło i czasu, i inwencji twórczej. Pewnikiem byłoby tak dalej, leń bowiem gniecie mnie przeokropny, gdyby nie dzisiejsza moja tu wizyta i znalezienie w skrzynce z PW kilku powitań od miłych forumowiczów ;). Dziękuję oczywiście za nie bardzo i obiecuję, że postaram się z tym moim leniem walczyć i czasami cosik na forum skrobnąć, co by tylko za pasożyta zasysającego cudzą wiedzę nie robić...
Co do samej treści forum, to wspomnieć wypada o swoich początkach w zamiłowaniu do marki i modelu samochodu. Do samej Kii pewną miętę poczułem kilka lat temu wstecz, kiedy na rynku pojawił się pierwszy Ceed, ale wówczas raz że fundusze na zakup nowego pojazdu nie wystarczały, a dwa - troszkę bałem się wcześniejszych, nie najlepszych opinii o samej marce. Wygląd i owszem, bardzo do gustu mi przypadł, recenzje w prasie również zachęcały, ale jednak z tył głowy tłukła się jakaś niewiara i obawa przed "zonkiem" ;).
Minęło kilka lat, Ceed`y po ulicach sobie jeździły w najlepsze, ja na nogach własnych obok nich zasuwałem, negatywne opinie jakoś nie chciały się uaktywniać w telewizji, radio prasie, aż tu nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, trafiłem w styczniu zeszłego roku na jakiś artykuł o RIO. Powiem Wam, że miłość to była od pierwszego wejrzenia, chemia stuprocentowa i świadomość, że albo ona, albo żadna :D. Chwilkę trwało przekonywanie mojej Lepszej Połowy do zakupu (wcześniej nie było nawet mowy o nowym samochodzie !!), później szybka wizyta w salonie, no może... dwie lub trzy wizyty, zamówienie i od marca 2012 jeżdżę sobie naszą własną Kijanką :). O !!
Od początku posiadania Rijanki, wiedziony wrodzoną ciekawością świata :D, poszukiwałem w sieci o niej wiadomości, opinii, ciekawostek i tak, poprzez podglądanie wątku na AutoCentrum, trafiłem tutaj, gdzie spodobało mi się zaangażowanie forumowiczów, żywotność i inwencja. Mam nadzieję, że tak będzie w dalszym ciągu, czego Wam wszystkim, a sobie również, życzę.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

My również sobie tego życzymy! Bardzo dziękuję za "pierwsze słowo".

Witaj!!!
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Witaj. Świetny wpis na początek. Oby jak najwięcej takich treściwych wpisów. :-)

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Witamy. I zachęcamy innych nowych użytkowników do pisania..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”