W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Jak Rio wygląda na innych rynkach, w innych wersjach.

Media, newsy.
Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Jak Rio wygląda na innych rynkach, w innych wersjach.

Post autor: Tomash »

Na początek podsyłam foto bardzo biednej wersji, pierwszy raz spotkałem się z takim radiem o-o
Obrazek
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Ciekawe. Brak także przycisków na kierownicy. Obstawiam że to z rynku Azjatyckiego.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

CicheStudio pisze:Ciekawe. Brak także przycisków na kierownicy. Obstawiam że to z rynku Azjatyckiego.
Espania!

[ Dodano: 2013-05-05, 20:09 ]
A tutaj dla odmiany Rio z fabryczną stacją multimedialną UVO (skrót "dźwiękowy" od Your voice) która jest budowana we współpracy z Microsoftem i jak można zobaczyć, współpracuje z kamerą cofania. Oczywiście ekran jest dotykowy. Jest to chyba rzecz, której najbardziej mi brakuje w moim Rio :-| )
Obrazek

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Piotrek ta Wasza Bieda to jest full wypas w porównaniu do tej biedy na pierwszym zdj :D

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Tomash pisze:Jest to chyba rzecz, której najbardziej mi brakuje w moim Rio )
Gadasz. :D Jakiś mały ten ekran. Jak zostaniesz kierowcą, to zobaczysz, że nie tego będzie Ci najbardziej brakowało. :D

[ Dodano: 2013-05-05, 22:06 ]
greey pisze:Piotrek ta Wasza Bieda to jest full wypas w porównaniu do tej biedy na pierwszym zdj :D
Dokładnie. :D Nasza Bieda ma wszystko czego potrzeba. Chociaż nie każdy może wie że dopłata do klimy w wersji M to 3500 zł. :lol: Ja mam jeszcze + podgrzewane lusterka (w M są jedynie sterowane, ale nie podgrzewane), dodatkowy alarm, czujniki cofania.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Jak na razie to ja się bawię właśnie radiem lub elektrycznymi szybami, a jak uda mi się dopaść fotel kierowcy, to dźwignią zmiany biegów oczywiście :-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Wiem że trochę nie na temat, ale.
Załączniki
1.jpg
2.jpg

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »