W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Nakładki na progi.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Nakładki na progi.

Post autor: Cichy »

Nakładki na progi. Na pewno przydatna rzecz. Każdemu kto ich nie ma mogę z czystym sumieniem polecić. Na allegro lub w ASO, nie są przesadnie drogie. Podstawowy plus to oczywiście ochrona lakieru. Ogólnie u mnie to było tak, że ja z salonu wyjechałem już z nakładkami, więc nawet nie wiem jak auto bez nich wyglądało :mrgreen: Minus jest taki że w dolnych częściach kokpitów naszych aut jest masa tandetnych plastików które i tak się porysują (o tym napiszę w oddzielnym temacie) Dołączam fotkę na której co nieco widać. U mnie progi oczywiście czarne, ale są też srebrne.
Załączniki
Nakładki.
Nakładki.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Szkoda, że u mnie progi są już tak porysowane :-/
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Wypolerować i przykleić progi 8-)

oostrowski

Re: Nakładki na progi.

Post autor: oostrowski »

CicheStudio pisze:Nakładki na progi. Na pewno przydatna rzecz. Każdemu kto ich nie ma mogę z czystym sumieniem polecić. Na allegro lub w ASO, nie są przesadnie drogie. Podstawowy plus to oczywiście ochrona lakieru. Ogólnie u mnie to było tak, że ja z salonu wyjechałem już z nakładkami, więc nawet nie wiem jak auto bez nich wyglądało :mrgreen: Minus jest taki że w dolnych częściach kokpitów naszych aut jest masa tandetnych plastików które i tak się porysują (o tym napiszę w oddzielnym temacie) Dołączam fotkę na której co nieco widać. U mnie progi oczywiście czarne, ale są też srebrne.
bardzo ładne progi :-)
chyba się skuszę :-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Srebrne ładniejsze, będą bardziej pasować do koloru Twojego auta. Poproś Małą Su żeby dodała jakąś fotkę, ona ma srebrne.

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

mowisz, masz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Magda, Gdzie można takie ładne nakładki kupić?

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

greey pisze:Magda, Gdzie można takie ładne nakładki kupić?
namiar dal mi marcin8626 z awc. na allegroszu;) http://allegro.pl/listwy-progowe-alumin ... 83184.html

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Niezłe. Dywaniki też masz fajne, chyba sobie na okres letni też takie kupię, bo póki co to guma. :D

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

extra :-)

Awatar użytkownika
greey

mala_su pisze:
greey pisze:Magda, Gdzie można takie ładne nakładki kupić?
namiar dal mi marcin8626 z awc. na allegroszu;) http://allegro.pl/listwy-progowe-alumin ... 83184.html
Dzięki:-) szukałam takich właśnie inie mogłam znaleźć bo źle wpisywalam :-)

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

tylko ze cena tych progow poszla juz gore, ja placilem 150zl za komplet. witam tak pozatym :D pozniej opisze co nieco o sobie itp :)

Awatar użytkownika
greey

No to ja 200zł zapłaciłam + przesyłka..

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Jak by ktoś miał namiary na te oryginalne nakładki czarne ze srebrnym napisem RIO co ma CicheStudio w przystępnej cenie :P to proszę o info :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wewnętrzne”