W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

witam właściciele kia rio

Say: Hello!
Piotrek086

witam właściciele kia rio

Post autor: Piotrek086 »

;-) jestem nowy na tym forum kupiłem używaną rio 1.1 crdi jak narazie wrażenia tylko pozytywne...
rio 1.1crdi

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Witam serdecznie - jesteś chyba pierwszy który na tym forum ma dieselka :-) miłego klikania
RIO 1.25 CVVT Kappa 85KM @ 121Nm

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

Witamy , witamy.
Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach :)
:D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2013, 14:56 przez JustynA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

witam :)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Miło nam, bardzo. :-D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Re: witam właściciele kia rio

Post autor: Cichy »

Piotrek086 pisze:;-) jestem nowy na tym forum kupiłem używaną rio 1.1 crdi jak narazie wrażenia tylko pozytywne...
Witaj. Zapewne kupiłeś auto testowe, przy salonowe? Gratulacje. Napisz coś więcej jak znajdziesz chwilę i dodaj zdjęcia swojego cacka w dziale Moje Rio.

yeti69

Post autor: yeti69 »

Gratuluje autka;) pisz jak dieselek się spisuje;)

Martin

Post autor: Martin »

Ja również witam i przy okazji pozwolę sobie nawiązać do innego dzisiejszego wątku, gdzie CicheStudio zadaje pytanie:
CicheStudio pisze:Nadal nie odpowiedzieliście na moje pytanie - dlaczego ktoś sprzedaje świeże auto z przebiegiem 5 tyś. km?
Może nowy kolega, który , jak sam wspomniał, nabył samochód używany, odpowie na to pytanie, tym bardziej, że jego autko ma przebiegu jeszcze mniej, bo 3000 :D. Może sprzedający uchylił mu rąbka tajemnicy w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Martin pisze:Ja również witam i przy okazji pozwolę sobie nawiązać do innego dzisiejszego wątku, gdzie CicheStudio zadaje pytanie:
CicheStudio pisze:Nadal nie odpowiedzieliście na moje pytanie - dlaczego ktoś sprzedaje świeże auto z przebiegiem 5 tyś. km?
Może nowy kolega, który , jak sam wspomniał, nabył samochód używany, odpowie na to pytanie, tym bardziej, że jego autko ma przebiegu jeszcze mniej, bo 3000 :D. Może sprzedający uchylił mu rąbka tajemnicy w tej kwestii.
Stawiam na "demówkę" :>
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Tomash pisze:Stawiam na "demówkę"
"Demówka" jest zrozumiała, natomiast w tamtych ogłoszeniach jest napisane że są sprowadzone, a to co innego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”