W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

cześć wzystkim

Say: Hello!
Awatar użytkownika
danyB

cześć wzystkim

Post autor: danyB »

Witam wszystkich,
dołączyłem do Was jakiś czas temu ale dopiero dzisaj udało mi się zrobić kilka zdjęć mojego ryjka, postanowiłem że dopiero wtedy się uaktywnię.

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Witamy! To poprosimy o te fotki :-)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Super, witaj. Załóż własny temat w dziale Moje Rio i tam możesz śmiało dodawać fotki swojego auta.

Martin

Post autor: Martin »

Czołem. Witaj na forum i baw się tu dobrze, a jeśli zachowasz swój dotychczasowy styl, zaprezentowany w dwóch pierwszych postach, to z pewnością Twój wkład w życie forum będzie widoczny przynajmniej poprzez żółty kolor czcionki :D.
Mi to oczywiście nie przeszkadza, żebyś nie myślał... ;-), bylebyś dużo pisał.

Awatar użytkownika
danyB

Post autor: danyB »

Styl będzie podtrzymany. Stwierdziłem że skoro mam brązową ryjkówkę to i taką czcionką będe pisał - tak dla odróżnienia.

Awatar użytkownika
rio_pn

Post autor: rio_pn »

Witka ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”