W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

PlastiDip - gumo-folia w płynie.

Awatar użytkownika
Keller

PlastiDip - gumo-folia w płynie.

Post autor: Keller »

Spędziłem sporo czasu czytając na temat popularnego za wielką wodą preparatu o nazwie PlastiDip. Opinie na forach są raczej pozytywne (pomijam polskie fora, bo tutaj często piszą jacyś sfrustrowani lakiernicy, którzy jedyne w co wierzą to we własna boskość) i stąd postanowiłem kupić jedną puszkę i przeprowadzić kilka prób. Na allegro preparat można kupić poniżej 70 zł, ja kupiłem za podobną cenę w sklepie Masterpart, w okolicy Łomianek pod Warszawą. Swoją drogą mają tam oprócz sklepu orgastyczny warsztat tuningowy wielkich hamerykańskich potworów ;-).

Główną zaletą produktu jest jego całkowita usuwalność (jakby się zdejmowało naklejkę) oraz brak jakichkolwiek śladów po wcześniejszej aplikacji.

Więcej o samym produkcie i jego zastosowaniach znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/user/DipYourCarcom

A tak wyglądały etapy i efekty mojej pracy. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Jedna puszka wystarczyła na polakierowanie elementów na zdjęciach (tak na styk). Po dwóch tygodniach i dwóch myciach nie ma żadnych niepokojących objawów :-)

oklejamy:

Obrazek

pierwsza warstwa:

Obrazek

tył:

Obrazek

i efekt końcowy po nałożeniu 5 warstw:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 10:11 przez Keller, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Nieźle, auto nabrało własnego wyrazistego stylu. Przejrzałem filmiki w internecie. To byłby chyba dobry sposób na zmianę koloru lusterek. :-)

Awatar użytkownika
Keller

Post autor: Keller »

Do lusterek nadaje się idealnie :-) tylko podobno nie lubi szczotek w myjniach automatycznych, ale że jestem leniwcem to pewnie i tak niebawem przetestuję na moim grillu to dam znać ;-)
Ja teraz chcę kupić ten preparat do przyciemniania świateł, żeby lusterka i może delikatnie tył polecieć...

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”