W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

"Skrzypiące" pedały...

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

"Skrzypiące" pedały...

Post autor: f0ku5 »

4300 km przejechanych i wydaje mi sie, ze zaczynam miec kolejny problem z samochodem.
Mianowicie od jakiegos czasu mialem problem z pedalem hamulca. Przy powolnym wciskaniu czuc bylo noga, jakby cos tam bylo niedooliwione. Dzwieku to zadnego nie wydaje, jednak powoduje pewien dyskomfort, wyraznie to "czuc".
Od wczoraj zauważyłem, ze to samo się zrobiło ze sprzęgłem. Przy powolnym wciskaniu i puszczaniu coś "skrzypi".

Czy ktoś ma coś takiego? Przyznam, ze doprowadza mnie to do szalu... :D
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 08:14 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wnuczak

Post autor: wnuczak »

mam to samo przy hamulcu, bez skrzypienia, na hamulcu czuć jakby lekki opor... od nowości to mam. jedyne co to jak sie wcisnie hamulec idelnie prostopoadle do podłogi to tego efektu nie ma, słowem jednym jest jakis luz i tyle...

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Ja oporu zadnego nie mam, tylko po prostu przy powolnym ruszaniu tymi dwoma pedalami cos jakby gdzies trze, a chyba nie powinno... :P

Zablokowany

Wróć do „Usterki”