W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Spot 14.07.2013.

Wszystko co kręci się wokół naszego klubu i forum.
Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Spot 14.07.2013.

Post autor: Tomash »

Udało się. Wszystko perfekcyjnie zgrane, choć stres, że się miniemy był :>
Co się działo? O dziwo, o autach dużo nie było. Spojrzałem tylko Białej Damie tu i tam :cool: i usiedliśmy sobie przy stoliku, jako że pora była obiadowa. Churek na moją prośbę wziął również swój rower, a jest co podziwiać. Tematów poruszyliśmy jednak tyle, że nie sposób ich wymienić ;D

Dwa pamiątkowe zdjęcia ;D

No i tak właśnie udało mi się spotkać trzech wspaniałych forumowiczów-administratorów podczas trasy z Augustowa. Na prawdę, cudowne przeżycie. Dziękuję Wam. I polecam reszcie.

Może by jakoś grupę Śląską zmotywować? Zapraszam do Parku Tradycji wstępna data: 20 sierpnia, godzina 18:00
Załączniki
DSC_0098.jpg
Ostatnio zmieniony 15 lip 2013, 07:13 przez Tomash, łącznie zmieniany 1 raz.
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Tomash pisze:choć stres, że się miniemy
No weź przestań Tomash - plan był dopracowany do perfekcji - czekaliście na mnie tylko 5 minut i to tylko dla tego że nie dałeś znaku sygnału tak jak prosiłem ;) ale masz wytłumaczenie bo Ci się telefon wywalił :D

a co do rozmów - to było bardzo fajnie bo wszyscy brali udział w rozmowie, stąd i tematy były różniaste :) Czas leciał jak głupi.

Potem jeszcze, jak tankowalem, pan z obsługi, który zawsze zagaduje jak widzi mnie z Kiją (strasznie przeżywa że to taki ładny samochód), podszedł i mówi: " no - nawet znajomych Pan ściągnął" :D

[ Dodano: 2013-07-14, 22:08 ]
A..... i jak jeszcze raz powiesz do mnie "pan" to Cię osobiście zatłukę :cool: :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Churek pisze:A..... i jak jeszcze raz powiesz do mnie "pan" to Cię osobiście zatłukę
Najpierw musisz do mnie przyjechać! :cool:

Nie no, było świetnie i za krótko. ;D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Churek pewnie specjalnie auto wyszorował, bo jakieś białe. :D

Awatar użytkownika
Churek
VIP

CicheStudio pisze:Churek pewnie specjalnie auto wyszorował, bo jakieś białe.
Co Ty ! Brudas tylko nie widać na zdjęciu bo kontrastuje z Braunem :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

A tak a propo - ładny ten murzynek. Myślałem że brązowy jest taki sobie, a tu się okazuje że z chromami, jasnym wnętrzem i na Dezentach jest ekstra. :>

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Ja jeździłem takim na jeździe próbnej - i bardzo mi się podobał.

Pasuje ten brąz ryjówce :)
Pozdrawiam
Churek

Zablokowany

Wróć do „Fanklub”