W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Łapa pod silnikiem.

Awatar użytkownika
kas602

Łapa pod silnikiem.

Post autor: kas602 »

Jak się coś popsuło, to trzeba napisać, a co?

Koleżanka Małżonka jakiś czas temu zgłosiła mi, że coś jej (w sensie, że kijance) stuka kiedy rusza, albo zaczyna przyspieszać. Dobra, myślę, 19000 km minęło, pewnie zawieszenie szwankuje. Wziąłem ryjówkę na OSKP na szarpaki. I co? I nic. Okazało się, że owo stukanie to zerwany gumowy amortyzator w łapie pod silnikiem. Dzwoniłem do ASO co i jak z gwarancją. Oczywiście trzeba podjechać i zdiagnozować na 100% w serwisie i się zobaczy co z naprawą. Mechanik powiedział, że nie powinno odpaść do końca :) , więc kijanka sobie na razie postukuje przy ruszaniu, bo nie mam kiedy się wybrać do ASO...

Trochę szybko puściła, co?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 16:47 przez kas602, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

No trochę lipa, ale wymienić trzeba by w miarę szybko, bo łomoty mogą wyłopotać inne elementy zawieszenia silnika .... :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Grzej do ASO niech naprawiają, nie ma na co czekać. No trochę szybko...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 09:48 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kas602

Toż nie odpadnie... :) Na razie nie mam kiedy się wybrać do serwisu.

Awatar użytkownika
kas602

Dziwne... powiedziałem ryjówce, że na razie nie mam kiedy jechać na serwis i wiecie co? Przestało stukać... Może to jest jakaś metoda na wszystkie usterki :)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Niezła metoda. Też pogadam ze swoją. ;-)

Awatar użytkownika
Jacos_87

Post autor: Jacos_87 »

Wczoraj zauważyłem coś dziwnego... podczas jazdy zacząłem odczuwać pukanie, tzn. trzymając nogę na gazie, a drugą na tej podpórce obok sprzęgła wyczuwam puknięcia, chwilę są chwilę ich nie ma... co to może być? też tak macie?

Awatar użytkownika
Jacos_87

Chyba wiem co się stało :p A wczoraj wieczorem planowałem sprawdzić czy zapasowa ma w ogóle ciśnienie :p
Załączniki
Kia Rio kapeć1.jpg
Kia Rio kapeć2.jpg
Kia Rio kapeć3.jpg

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

Plaskacz ?
Pozdrawiam
Churek

Gandalf wej

Post autor: Gandalf wej »

Pi jest z hakiem i ten hak stuka

Awatar użytkownika
Jacos_87

Gandalf wej pisze:Pi jest z hakiem i ten hak stuka
Stukanie nie było słyszalne tylko odczuwałem jakby ktoś pukał mi po butach. Strasznie wkurzające.

Dziurka w nowiutkiej oponie :/ Najwyraźniej powoli ciśnienie schodziło i dlatego pukało. Od strony pasażera nie zachodziłem więc nie widziałem hehe Panowie zalepili w trasie sprawdzę, do bagażnika zapakuję pompkę na drogę.

Pech chciał, że zaparkowałem za blisko ściany i dostęp do koła słabiutki, musiałem się namordować z lewarkiem.

Zablokowany

Wróć do „Usterki”