W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

jestem

Say: Hello!
Awatar użytkownika
mala_su

jestem

Post autor: mala_su »

Jestem i ja. Witam wszystkich;)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Witamy, witamy. Napisz cuś o sobie, jeśli można ;-)
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

Awatar użytkownika
` NieoR^
VIP

Post autor: ` NieoR^ »

Administracja wita Serdecznie i życzy miłego użytkowania.

~ W razie problemów proszę pisać na konto kogoś z Administracji

Awatar użytkownika
mala_su

Mam na imie Magda, 26 lat. Mieszkam w Warszawie. Nie mam dzieci. Przyszła niedoszła samotna zakręcona kobieta. Dlaczego KIA? Dlatego bo mój przyjaciel ma KIJE i mi polecił tą markę, jak to powiedział, dosyć tanie a wszystkie bajery ma, a że ja lubię bajery to się przekonałam. Dlaczego Rio? Najpierw zobaczyłam reklamę w TV i się zaciekawiłam, później widziałam sunącą czerwoną Rio po drodze i aż serce mi zaczęło bić szybciej jak zobaczyłam jak zadziornie jedzie :) Długo dumałam nad kolorem, najpierw myślałam o tym karmelowym, bo mało takich co by się wyróżniać, ale stwierdziłam, że będą mówić, że sraczkowatym jeżdżę. Biały, srebrny, beżowy,granatowy odpadł od razu. Dumałam pomiędzy grafitem, czarnym a czerwonym. Czerwony wykluczyłam bo jeździłam bordowym i chciałam jakąś odmianę. Czarny ma mój p., więc postawiłam na grafit. Co do wersji wnętrza to szybko zdecydowałam się na L. Silnik też nie miałam wątpliwości, ze ma być benzyniak i 1,4. No i 5 d z myślą może o jakimś potomku. A automat z wygody czystej.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 22:08 przez mala_su, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Fajnie że są tutaj też dziewczyny:-)

Awatar użytkownika
JustynA
VIP

Post autor: JustynA »

greey pisze:Fajnie że są tutaj też dziewczyny:-)

Dokładnie, przydało by się jak najwięcej Nas (:
Witamy Magdę i jej Rio :p

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

Cześć
witam Cię serdecznie, kolor extra - chyba najmniej takich jeździ co jest zaletą wyróżniającą się i kolor baaaaaardzo praktyczny - miłego śmigania ;-)
Trasy to Wawa czy też dalej sie wypuszczasz ż?

Awatar użytkownika
mala_su

Głównie Kujawy i Podlasie :) no i Wawa

Awatar użytkownika
mala_su

greey pisze:Fajnie że są tutaj też dziewczyny:-)
hehe przed zakupem przejrzałam dokładnie fotki Twojego auta :) bo ten sam kolor

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Kolor jeden z najfajniejszych, ogólnie Rio prawie we wszystkich ze swojej palety dobrze wygląda według mnie. Podlasie? No to kiedyś spocik będzie.

Awatar użytkownika
sunset

Post autor: sunset »

a skoro Wawa to odwiedziny ;-)

Awatar użytkownika
mala_su

glownie WA, BL, CB i CT :)

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

hehe przed zakupem przejrzałam dokładnie fotki Twojego auta :) bo ten sam kolor[/quote]

O fajnie, ja przed zakupem mogłam sobie popatrzyc tylko na zdjęcia z Genewy i się zakochała m w tym kolorze:-)

oostrowski

Post autor: oostrowski »

mala_su pisze:Mam na imie Magda, 26 lat. Mieszkam w Warszawie. Nie mam dzieci. Przyszła niedoszła samotna zakręcona kobieta. Dlaczego KIA? Dlatego bo mój przyjaciel ma KIJE i mi polecił tą markę, jak to powiedział, dosyć tanie a wszystkie bajery ma, a że ja lubię bajery to się przekonałam. Dlaczego Rio? Najpierw zobaczyłam reklamę w TV i się zaciekawiłam, później widziałam sunącą czerwoną Rio po drodze i aż serce mi zaczęło bić szybciej jak zobaczyłam jak zadziornie jedzie :) Długo dumałam nad kolorem, najpierw myślałam o tym karmelowym, bo mało takich co by się wyróżniać, ale stwierdziłam, że będą mówić, że sraczkowatym jeżdżę. Biały, srebrny, beżowy,granatowy odpadł od razu. Dumałam pomiędzy grafitem, czarnym a czerwonym. Czerwony wykluczyłam bo jeździłam bordowym i chciałam jakąś odmianę. Czarny ma mój p., więc postawiłam na grafit. Co do wersji wnętrza to szybko zdecydowałam się na L. Silnik też nie miałam wątpliwości, ze ma być benzyniak i 1,4. No i 5 d z myślą może o jakimś potomku. A automat z wygody czystej.
Fajnie, a poza tym bagażnik nawet nie jest najmniejszy, bo i wózek dla dzieciaka wejdzie :-)
Poza tym miło zobaczyć, że ktoś również wybrał Ryjówkę w automacie.
Pozdrawiam i szerokiej drogi :-)

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

witam kolezanke z tego samego rocznika:D tylko ze ja z dnia matki jestem ;) a co do reklamy RIO to nie widzialem :( macie moze w necie gdzies ta reklame?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”