W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Zegarek do wnęki.

Awatar użytkownika
mala_su

Zegarek do wnęki.

Post autor: mala_su »

Denerwuje mnie bardzo brak godziny w aucie (jak mam wyswietlane navi to jest w innym miejscu, jak gra radio to wogle nie mam, jak cos innego to w innym) chcialabym patrzec zawsze w jedno miejsce za godzina. Szukalam w necie, ale ciezko mi idzie znalezienie kogos kto robi zegraki pod wymiar :lol: chodzi mi o ta wneke po prawej od radia. wymiary okolo 5x5cm.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 09:35 przez mala_su, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tedi_19

Post autor: Tedi_19 »

Na ebayu coś takiego widziałem poszukaj :-)

MarCo

Re: Zegarek do wnęki

Post autor: MarCo »

mala_su pisze:Denerwuje mnie bardzo brak godziny w aucie (jak mam wyswietlane navi to jest w innym miejscu, jak gra radio to wogle nie mam, jak cos innego to w innym) chcialabym patrzec zawsze w jedno miejsce za godzina. Szukalam w necie, ale ciezko mi idzie znalezienie kogos kto robi zegraki pod wymiar :lol: chodzi mi o ta wneke po prawej od radia. wymiary okolo 5x5cm.
I co z tym zegarem ż

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

MarCo pisze: I co z tym zegarem ż
Z tego co pamiętam to nie ma możliwości zamówienia takiego fabrycznego zegarka. Powodu niestety nie pamiętam.

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

dziura z zegarem :( nie znalazlam jeszcze niczego

Awatar użytkownika
Santa

Post autor: Santa »

Czy ktoś mi poda wymiary tego kwadracika. Mam zegarek na rękę którego nie uzywam. A jest własnie w kwadracie i mysle aby go tam wstawić.

Dzięki za pomoc
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

Zablokowany

Wróć do „Wewnętrzne”