W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Rio w garażu (przez wypadek)

Luźne rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Rio w garażu (przez wypadek)

Post autor: djdrsosnowiec »

Witajcie !
Spotkała mnie przykra przygoda - miałem operację i przez najbliższe 5-6 miesięcy nie będę mógł używać autka... Czy stojące Rio w garażu wymaga jakiejś szczególnej troski (akumulator) itp ?

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Napewno akumulator będzie się rozładowywał więc co jakiś czas trzeba doładować prostownikiem (np. raz na miesiąc). Wyjęty z auta również traci swą pojemność. Hamulcom też nie służą długie postoje. A tak wogóle to silnik też trzeba przepalić z czasu i pająki z rury przegonić.
lukasz_rio

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca proponuję otworzyć drzwi i bagażnik, żeby uszczelki nie parciały. Zalej zbiornik pod korek, żeby wyeliminować z niego tlen (w przyszłości korozja). Zdrowiej :!:
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

lukasz_rio

Post autor: lukasz_rio »

Karoserię również warto dokładnie umyć. Pomimo iż jest to młode auto warto zadbać na przyszłość ponieważ brudne szybciej koroduje.
lukasz_rio

Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Dziękuję WSZYSTKIM za cenne rady ! Wydawało by się że problemu nie ma - a tu proszę...

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

I jak tam, wiesz już wszystko? Auto umyte i zabezpieczone?

Awatar użytkownika
djdrsosnowiec

Dziękuję za porady zastosowałem się do wszystkich :)
Tak na marginesie nie jeżdżę gdyż mam zerwane ścięgno Achillesa oraz odłamany kawałek kości przy lewej "kostce". NIKOMU nie polecam !!!

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

djdrsosnowiec pisze:NIKOMU nie polecam !!!
Postaramy się zastosować. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i za kółko.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”