Czerwone Ferrari
Autor Wiadomość
 marder 

Informacje
Wyposażenie: L
Silnik: 1.4 benzyna
Przebieg: 8000
Typ nadwozia: Hatchback 5d
 #31  Wysłany: 2015-04-28, 12:56   

Zajebiste te felgi :-) Dobrze zrobiłeś, że kupiłeś czarne, bo fajnie się komponują z lusterkami i klamkami.
--------------------
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW

f0ku5 

Informacje
Wyposażenie: M
Silnik: 1.4
Przebieg: 65000
Kolor: Czerwony
Pakiety: Alarm + Klima
Tapicerka: Czarna
Typ nadwozia: Hatchback 5D
Generacja Rio: III (UB; 2011-2017)
 #32  Wysłany: 2015-04-28, 13:05   

U mnie generalnie polaczenie czerwonego z czarnym = <3

:D

Gandalf wej 
GREGOR

Informacje
Silnik: 1,4 CRDI
Przebieg: 55000
Kolor: Bright Silver Metallic
Pakiety: klima manual
Typ nadwozia: 5d
Inne auto / jakie?: Mitsubishi Carisma1,9 Dacia Duster1.5
 #33  Wysłany: 2015-04-28, 17:23   

W tle zdjęcia ubezpieczalnia .Nie pod kolor :-/

djdrsosnowiec 

Informacje
Przebieg: 150
Kolor: Czarny
Typ nadwozia: Hatchback 5
 #34  Wysłany: 2015-04-29, 07:49   

Bardzo ładny wzór felg ! Idealne zestawienie kolorów :)
--------------------

f0ku5 

Informacje
 #35  Wysłany: 2015-04-29, 12:05   

Tez jestem zachwycony :D

f0ku5 

Informacje
 #36  Wysłany: 2016-05-02, 20:02   

Mieliśmy wczoraj bardzo ładną pogodę w Warszawie, więc w końcu się zebrałem i poświęciłem pół dnia na umycie porządnie auta i sprzątnięcie wewnątrz.
Po wczorajszym dniu wiem, że już nigdy więcej nie pojadę na myjnie automatyczną :P Na bezdotykowej lepiej i taniej. Dodatkowo znajomy schował mi kabel od zasilania kamerki w podsufitkę i boczny słupek, więc nic mi w końcu nie lata.

Udało mi się też zrobić bardzo ładne zdjęcie, więc wrzucam ;) Paru ludzi na forum pytało się mnie, jak się sprawują felgi itp, więc można zobaczyć :P Lepiej chyba wybrać się nie dało.

http://imgur.com/uHwYRu7

Cichy 
Piotrek

Informacje
Silnik: 1.4 109KM
Przebieg: 51000
Kolor: Biały
Pakiety: Klima + alarm + czujniki cofania
Tapicerka: Ciemna
Typ nadwozia: Hatchback 5 d.
 #37  Wysłany: 2016-05-03, 09:06   

Super są te felgi. :P o-o :!:
--------------------
www.facebook.com/Rio3Polska
http://kia-rio-jpa.blogspot.com

tadzix86 

Informacje
Wyposażenie: XL
Przebieg: 23000
Pakiety: STYL
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: Nissan Note 2007
 #38  Wysłany: 2016-05-03, 11:48   

W Warszawie polecam myjnie http://myjnia7car.pl/ Cena 35 zł myja suchą parą zjonizowaną. Fota auta kilka dni po umyciu, naprawe długo utrzymuje się efekt czystości. Dużym plusem jest bezproblemowe mycie na mrozie.
--------------------
Tadek

f0ku5 

Informacje
 #39  Wysłany: 2016-05-03, 12:52   

Dzięki, kiedyś sprawdzę :) Pracuję przy Łopuszańskiej, więc rzut beretem :)

tadzix86 

Informacje
Wyposażenie: XL
Przebieg: 23000
Pakiety: STYL
Typ nadwozia: Sedan
Inne auto / jakie?: Nissan Note 2007
 #40  Wysłany: 2016-05-03, 13:20   

Oo super. Ja mieszkam przy pkp Włochy :) wiec bardzo blisko.
--------------------
Tadek

Gandalf wej 
GREGOR

Informacje
Silnik: 1,4 CRDI
Przebieg: 55000
Kolor: Bright Silver Metallic
Pakiety: klima manual
Inne auto / jakie?: Mitsubishi Carisma1,9 Dacia Duster1.5
 #41  Wysłany: 2016-05-07, 13:30   

f0ku5 napisał/a:
Lepiej chyba wybrać się nie dało.

Na Mój gust nie podoba się

f0ku5 

Informacje
 #42  Wysłany: 2017-03-28, 20:01   

Dawno nie pisałem w swoim temacie, bo tak naprawdę nie było po co.
Trochę się ostatnio z Rio działo, więc opiszę niektóre rzeczy, być może niektórych ludzi przestrzegę.

Cóż, Rio ma 60 000 km i 4 lata. Wszystko wskazuje na to, że robię dokładnie 15 000 km rocznie :P
Przez większy okres czasu z samochodem nic się nie działo. Wystarczyło lać benzynę i jeździć.

Muszę całkowicie szczerze przyznać, że przegląd, który został zakończony wczoraj (auto stało w ASO od piątku, ale o tym później) całkowicie przerósł moje oczekiwania i możliwości finansowe.
Większość z Was wie, że jeżdzę na felgach 17-calowych z niskoprofilowymi oponami. Zdaje sobie sprawę, że na polskie drogi to nienajlepszy pomysł i tak naprawdę drugi raz bym tego nie zrobił.

Rio od dłuższego czasu miało problemy z najróżniejszymi stukami z zawieszenia po lewej stronie z przodu. Kumpel nieco bardziej znający się na samochodach ode mnie już jakiś czas temu powiedział mi, że do wymiany jest albo końcówka drążka kierowniczego, albo łącznik stabilizatora.
Nie powodowało to jakichś problemów przy jeździe, ale po prostu od czasu do czasu stukało przy większych nierównościach i na przykład przy wjeżdzaniu na krawężniki.

Przyjechałem na przegląd w piątek, zarezerwowałem sobie czas i planowałem poczekać na auto. Okazało się, że Rio musi zostać przez cały weekend, ponieważ lewa końcówka drążka jest w tak opłakanym stanie, że nie wypuszczą mnie ze względów bezpieczeństwa. Stwierdzili wprost, że chyba po raz pierwszy widzą Rio z tak niskim przebiegiem i z taką "usterką". Chcieli to nawet wymienić na gwarancji, ale okazało się, że był limit na 2 lata, lub 20 000 km.

Przyjechałem również ze swoimi hamulcami, ponieważ te oryginalne już pomału się kończyły. Tarcze były od nowości, ale klocki na każdej z osi były już wymienione mniej więcej 30 000 km temu i również się kończyły.

Do czego zmierzam - za porządne hamulce zapłaciłem prawie 900 zł, a przegląd (materiały + robocizna) wyniósł 1800 zł z paroma groszami. Łącznie 2700 zł + 1600 zł za ubezpieczenie. To jest 4300 zł, które musiałem w marcu "wywalić" na samochód.

Nie piszę tego wszystkiego bynajmniej po to, żeby się żalić, ale po prostu trochę mnie to... zaskoczyło. Nie jestem do końca pewien, czy nie trafiłem na jakąś wadę fabryczną drążka kierowniczego, czy też być może uszkodził się podczas mojego wypadku, ale generalnie nie podoba mi się, że po 4 latach już mam za sobą tak poważne naprawy.
Drogi mamy, jakie mamy, ale ja na auto uważam, staram się po dziurach nie jeździć, a tutaj takie kwiatki...

niedzisiejszy 

Informacje
Silnik: 1,25
Przebieg: 12300
Kolor: platynowy grafit
Pakiety: business line
Tapicerka: czarna
Inne auto / jakie?: kia picanto 1,0 2006 r salon
 #43  Wysłany: 2017-03-29, 08:53   

Witam, moim zdaniem to są tylko koszty eksploatacyjne. Z pewnością wymienione zostały również wszystkie filtry, przegląd klimatyzacji itd. o których nie piszesz. Proponuję wymienić rio na
jakiegoś zachwalanego szmelcwagona z odzysku, a po 4 latach policzyć koszty napraw i zmarnowanego czasu na zwiedzanie wszelkich okolicznych warsztatów i szrotów oraz tygodni spędzonych na forach pełnych podobnych nieszczęśników. Pozdrawiam.

f0ku5 

Informacje
 #44  Wysłany: 2017-03-29, 10:36   

Oczywiście, ze zostały wymienione również inne rzeczy. Nie zrozumiałeś do końca mojego posta ;)
Głównie byłem rozgoryczony tym, ze po 60 000 km zmuszony byłem wymienić klocki i tarcze, jak również końcówkę drążka. To nie powinno tak wyglądać i po prostu mi się nie podoba. Mam nadzieje, ze trafiłem na wadliwa końcówkę drążka i wymieniona nie padnie po takim okresie :)

krzybiel 

Informacje
Silnik: 1.4 DOHC CVVT
 #45  Wysłany: 2017-03-29, 11:48   

f0ku5 napisał/a:
Dawno nie pisałem w swoim temacie, bo tak naprawdę nie było po co.
Trochę się ostatnio z Rio działo, więc opiszę niektóre rzeczy, być może niektórych ludzi przestrzegę.

Cóż, Rio ma 60 000 km i 4 lata. Wszystko wskazuje na to, że robię dokładnie 15 000 km rocznie :P
Przez większy okres czasu z samochodem nic się nie działo. Wystarczyło lać benzynę i jeździć.

Muszę całkowicie szczerze przyznać, że przegląd, który został zakończony wczoraj (auto stało w ASO od piątku, ale o tym później) całkowicie przerósł moje oczekiwania i możliwości finansowe.
Większość z Was wie, że jeżdzę na felgach 17-calowych z niskoprofilowymi oponami. Zdaje sobie sprawę, że na polskie drogi to nienajlepszy pomysł i tak naprawdę drugi raz bym tego nie zrobił.

Rio od dłuższego czasu miało problemy z najróżniejszymi stukami z zawieszenia po lewej stronie z przodu. Kumpel nieco bardziej znający się na samochodach ode mnie już jakiś czas temu powiedział mi, że do wymiany jest albo końcówka drążka kierowniczego, albo łącznik stabilizatora.
Nie powodowało to jakichś problemów przy jeździe, ale po prostu od czasu do czasu stukało przy większych nierównościach i na przykład przy wjeżdzaniu na krawężniki.

Przyjechałem na przegląd w piątek, zarezerwowałem sobie czas i planowałem poczekać na auto. Okazało się, że Rio musi zostać przez cały weekend, ponieważ lewa końcówka drążka jest w tak opłakanym stanie, że nie wypuszczą mnie ze względów bezpieczeństwa. Stwierdzili wprost, że chyba po raz pierwszy widzą Rio z tak niskim przebiegiem i z taką "usterką". Chcieli to nawet wymienić na gwarancji, ale okazało się, że był limit na 2 lata, lub 20 000 km.

Przyjechałem również ze swoimi hamulcami, ponieważ te oryginalne już pomału się kończyły. Tarcze były od nowości, ale klocki na każdej z osi były już wymienione mniej więcej 30 000 km temu i również się kończyły.

Do czego zmierzam - za porządne hamulce zapłaciłem prawie 900 zł, a przegląd (materiały + robocizna) wyniósł 1800 zł z paroma groszami. Łącznie 2700 zł + 1600 zł za ubezpieczenie. To jest 4300 zł, które musiałem w marcu "wywalić" na samochód.

Nie piszę tego wszystkiego bynajmniej po to, żeby się żalić, ale po prostu trochę mnie to... zaskoczyło. Nie jestem do końca pewien, czy nie trafiłem na jakąś wadę fabryczną drążka kierowniczego, czy też być może uszkodził się podczas mojego wypadku, ale generalnie nie podoba mi się, że po 4 latach już mam za sobą tak poważne naprawy.
Drogi mamy, jakie mamy, ale ja na auto uważam, staram się po dziurach nie jeździć, a tutaj takie kwiatki...

Większych bzdur dawno nie czytałem ;) No i ta forma słowa przestrzec - "przestrzegę" bije resztę na głowę ;)

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 
Zasady Postowania Opcje