W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

II przegląd po 2 latach

Koszty użytkowania, ceny.
Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

I po przeglądzie. Ok. 3 h im to zajęło w Białymstoku. Ogólnie jestem zadowolony.

Przegląd (między innymi wymiana płynu hamulcowego), p. lakieru , wymiana opon - 303 zł.
Filtr Oleju - 31,50 zł.
Filtr pyłkowy - 78 zł.
Olej Castrol Magnatec 5W-40 - 147 zł.

Razem 560 zł. Na poszczególne elementy dostałem rabaty od 10 do 20 %. Całkiem nieźle wyszło, prawda? :-)
Jedynie poza wymianą filtra nic nie robione przy klimie. Pan zaproponował przyjechać na wiosnę, mają podobno jakąś nowoczesną metodę, coś tam będą wpuszczać w parownik, czy coś i będzie git, koszt 120 zł.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Post autor: Churek »

A ja się poważnie zastanawiam czy warto jechać (wypadnie gdzieś w lutym) na przegląd do ASO .....

Większy problem mam z AT - ASO twierdzi że nie wymienia się oleju a fachowe pismo warsztatowe mówi że po 30kkm metodą zwykła lub co 60 kkm metodą dynamiczną. Skoro ASO tego nie zrobi to albo sam, albo do magika od AT - niezależnego muszę jechać. Nie mam ochoty zatłuc skrzyni przez głupotę ASO bo w palnach ok. 300 kkm ....
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Churek
VIP

CicheStudio pisze:Filtr pyłkowy - 78 zł.
No ja z Wami nie mogę - toć ten filtr można samemu za pół ceny sobie wymienić i nic ASO do tego .... minuta roboty i 40 dychy w kieszeni :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Churek pisze:
CicheStudio pisze:Filtr pyłkowy - 78 zł.
No ja z Wami nie mogę - toć ten filtr można samemu za pół ceny sobie wymienić i nic ASO do tego .... minuta roboty i 40 dychy w kieszeni :)
Masz rację, jeden zatrzask i filtr wyjęty :)
Ale walić to , i tak cała suma jest znośna , 560 to nie 800.

Awatar użytkownika
Churek
VIP

CicheStudio pisze:Ale walić to , i tak cała suma jest znośna , 560 to nie 800.
Nie no bardzo przyjemna kwota :) Zobaczymy jak się ASO w Łowiczu spisze w lutym :D
Pozdrawiam
Churek

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

widze ze Cie boli ze ja zaplacilem 800 za przeglad, ale skoro bylo mnie stac 40tys na samochód to nie żałowałem kasy na serwis :) Aso Aso-wi nie równe :) nie miałem zamiaru jeżdzić po polsce zeby zaoszczędzić 50zł. dobrze ze jeszcze gazu niechcesz zakładać

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

marcin8626 pisze:widze ze Cie boli ze ja zaplacilem 800 za przeglad, ale skoro bylo mnie stac 40tys na samochód to nie żałowałem kasy na serwis :) Aso Aso-wi nie równe :) nie miałem zamiaru jeżdzić po polsce zeby zaoszczędzić 50zł. dobrze ze jeszcze gazu niechcesz zakładać
Dziwi mnie Twoja reakcja. Nie boli mnie, tylko się cieszę, bo byłem nastawiony na większą sumę. Nie bierz tak wszystkiego do siebie.

marcin8626

Post autor: marcin8626 »

CicheStudio pisze:
marcin8626 pisze:widze ze Cie boli ze ja zaplacilem 800 za przeglad, ale skoro bylo mnie stac 40tys na samochód to nie żałowałem kasy na serwis :) Aso Aso-wi nie równe :) nie miałem zamiaru jeżdzić po polsce zeby zaoszczędzić 50zł. dobrze ze jeszcze gazu niechcesz zakładać
Dziwi mnie Twoja reakcja. Nie boli mnie, tylko się cieszę, bo byłem nastawiony na większą sumę. Nie bierz tak wszystkiego do siebie.
Lepiej sie cieszyc ze RIO działa bezawaryjnie - END :)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

marcin8626 pisze:Lepiej sie cieszyc ze RIO działa bezawaryjnie - END :)
:lol:
A jak ktoś chce to może mi przysyłać pieniądze zaoszczędzone na rabatach, podaję numer konta... :D
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

CicheStudio pisze:I po przeglądzie. Ok. 3 h im to zajęło w Białymstoku. Ogólnie jestem zadowolony.

Przegląd (między innymi wymiana płynu hamulcowego), p. lakieru , wymiana opon - 303 zł.
Filtr Oleju - 31,50 zł.
Filtr pyłkowy - 78 zł.
Olej Castrol Magnatec 5W-40 - 147 zł.

Razem 560 zł. Na poszczególne elementy dostałem rabaty od 10 do 20 %. Całkiem nieźle wyszło, prawda? :-)
Jedynie poza wymianą filtra nic nie robione przy klimie. Pan zaproponował przyjechać na wiosnę, mają podobno jakąś nowoczesną metodę, coś tam będą wpuszczać w parownik, czy coś i będzie git, koszt 120 zł.
olej "zly" zalany :P

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Grunt że zalany. Lepszy trochę gorszy wymieniony na czas, niż super olej przepalony dłużej niż trzeba :)
Pozdrawiam
Churek

Adi

Post autor: Adi »

Cichy, a cos jeszcze robili? Sprawdzali np. amortyzatory, czy sa luzy, hamulce itp?
Czy tylko to co napisales i nic wiecej?

f0ku5
Administrator
Inne auto / jakie?: Kia Ceed 2018 1.4 T-GDi 140 KM

Post autor: f0ku5 »

Churek pisze:Grunt że zalany. Lepszy trochę gorszy wymieniony na czas, niż super olej przepalony dłużej niż trzeba :)
Wiem, smieje sie ;)

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

f0ku5 pisze:olej "zly" zalany
Taki zły, jaki był cały czas. :P

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Adi pisze:Cichy, a cos jeszcze robili? Sprawdzali np. amortyzatory, czy sa luzy, hamulce itp?
Czy tylko to co napisales i nic wiecej?
Powiem Ci szczerze że nie pytałem, zakładam że zrobili co trzeba (naiwny jestem?).
Kiedyś Tedi dodał taki formularz http://kiario.com.pl/viewtopic.php?t=81

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koszty”