W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Hej

Say: Hello!
CiDi

Hej

Post autor: CiDi »

Hej wszystkim!

Kijanki wlasnej jeszcze nie mam ale zamierzam kupic RIO jeszcze w tym roku. Piekne autko w ktorym mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia :)

Dodatkowo mam pytanko. Czy ktorys z uzytkownikow zdecydowal sie moze na kolor Formal Deep Blue? Zauwazylem ze jest on raczej malo spotykany a na taki sie zapatruje.

Pozdrawiam wszystkich,

Lukasz "CiDi"

Awatar użytkownika
greey

Post autor: greey »

Witamy.

Hmm nie widziałam takiego koloru na żywo, a na forum mamy electric blue i też jest piękny. Decydując sie na ten kolor na pewno będziesz się wyróżniać wsród posiadaczy Rio..

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Witaj. Nikt raczej na forum nie ma tego koloru. Jak kupisz auto to pochwal się fotkami. :-)

Awatar użytkownika
shibby86

Post autor: shibby86 »

ja widzialem na allegro http://otomoto.pl/kia-rio-1-2-2013-lpg-C30387225.html
Moim zdaniem lepszy jest ten drugi niebieski :)

Awatar użytkownika
Tomash
VIP

Post autor: Tomash »

Jakby był kiedy my zamawialiśmy, zapewne właśnie taki byśmy mieli.
Serdecznie zapraszam: http://kozackiesamochody.pl

CiDi

Post autor: CiDi »

Niestety wspomnianego koloru nie da sie wlasciwie nabyc w Polsce. Moga go sciagnac ale czas oczekiwania na autko jest wtedy 4-5 miesiecy. Dlatego tez najprawdopodobniej skonczy sie na kolorze Grafitowym :) Narazie trwaja mocne negocjacje cenowe i wyposazeniowe. Jak juz auto nabede zdjeciami na pewno sie pochwale.

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

CiDi pisze:Dlatego tez najprawdopodobniej skonczy sie na kolorze Grafitowym
Dobry wybór. :-D

Awatar użytkownika
mala_su

Post autor: mala_su »

witaj,
ja jakbym drugi raz kupowala to wzielabym brazowe wnetrze czyli XL a kolor karmelowy :) :P :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się :)”