W przypadku braku możliwości zalogowania się proszę użyć funkcji przypominania hasła, a w przypadku problemów z przeprowadzeniem tej czynności proszę o kontakt z administracją (link na dole strony) :)
Niestety migracja z phpBB2 na phpBB3 wymusiła taką procedurę dla osób, które nie mogą się zalogować :(
Jednocześnie zachęcam do ponownego uzupełnienia dodatkowych pól w profilach dotyczących szczegółów posiadanego samochodu, ponieważ nie była możliwa ich migracja na nowe forum :(

Osłona zimowa na ryja Ryja :)

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Osłona zimowa na ryja Ryja :)

Post autor: Churek »

Słuchajcie - tak informacyjnie tylko. Mam taką osłonę wlotu powietrza do chłodnicy do Pandy:
Osłona

Przymierzyłem to dzisiaj do Kijankowej mordki i w zasadzie pasuje.

Jest to szczególnie przydatne dla właścicieli diesli, ale przy - 25 stopniach to i benzyna nie pogardzi czymś takim :cool:

Nie zasłania wlotu w 100%, ale wygląda całkiem do rzeczy, na pewno lepiej ni kawał kartonu na trytytkach :D

Zdjęcia nie zrobiłem bo już było ciemno, ale ja na pewno kupuje i zakładam poniżej 10 stopni

Zdjęcia oczywiście zrobię i podeślę.

Wujek Dobra Rada
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
J23

Post autor: J23 »

Hm daj zdjęcie, zobaczymy jak to wygląda :devil2: .
Wszystko fajnie, tylko jak przyjdzie ciepło trzeba pamiętać by zdjąć - w czasach posiadania przez nas Poloneza ojciec chyba do maja jeździł z dyktą, dopiero jak ruszył w trasę i "delikatnie" zagrzał silnik to sobie przypomniał :-D

Nowe autka nagrzewają się szybko, potem efekt słabnie - jak ktoś robi krótkie dystanse jak najbardziej polecam.

Hm Heko.. Świętokrzyskie :D - mam ich owiewki do Getza, w sumie fajna sprawa,

Awatar użytkownika
Churek
VIP

J23 pisze:Hm daj zdjęcie, zobaczymy jak to wygląda
Nie no jasne - obiecałem to wstawię :)
J23 pisze:Wszystko fajnie, tylko jak przyjdzie ciepło trzeba pamiętać by zdjąć
E tam ;-) niektórzy to na zimówkach nawet w lipcu jeździli to co tam osłona :D

A poważnie - to tak od minus 10 stopni tylko.
Ja rano ruszam i bez zatrzymanki jadę długo. W jedną osobę w srodku to ten silnik nie ma za bardzo co robić, więc się dłuuuuuugo wnętrze ugrzewa :)
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Churek
VIP

Obiecałem to i wstawiam.

Różnicy w zasadzie nie widać, zostaje lekki przewiew, ale chłodnica na pewno mniej kamulcami zimą dostanie :)

Jedno co to trzeba będzie chyba dać dłuższe śruby mocujące - ale to pikuś.

Osłona już do mnie jedzie i żeby nie było łatwo - zrobiło się cieplej :D
Załączniki
bez osłony
bez osłony
z osłoną
z osłoną
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
J23

Post autor: J23 »

Podziwiam Cię za chęć modyfikowania auta. Ja bym nie mógł wywiercić dziury w zderzaku, a teraz jakieś blachowkręty do tej osłony :devil2: - niby tylko rzecz, a żal jest :D .

A tak do meritum sprawy, źle nie wygląda - na pewno nie zaszkodzi. W sumie w lato też by się coś takiego przydało, skraplacz ładnie wyłapuje wszelakie owady - oczywiście musiałaby być to zwykła siatka, która przepuszcza powietrze - choć w sumie to pewnie trochę nadgorliwość - trochę się już przerzuciło skraplaczy i żaden nie zepsuł się od kamienia/owada - najczęściej puszczają doprowadzenia oraz miejsca, gdzie nie ma odpowiedniego przepływu powietrza (np. za wiatrakiem, są auta z wiatrakiem z przodu).

Awatar użytkownika
Churek
VIP

J23 pisze:Ja bym nie mógł wywiercić dziury w zderzaku
Jest opcja podwieszenia złącza, tak jak przy gazie. Są nawet do tego części w zestawie. Ale otworu w przegrodzie nie ominiesz :) - to apropo DEFY

A co do tej osłony - nic się nie wkręca w zderzak. Tam są takie zaczepy z blachy, które łapią za użebrowanie grila :) Zrobię i pokażę Ci zdjęcie "uspokajające" :D
Pozdrawiam
Churek

Awatar użytkownika
Cichy
VIP

Post autor: Cichy »

Churek pisze:A co do tej osłony - nic się nie wkręca w zderzak. Tam są takie zaczepy z blachy, które łapią za użebrowanie grila :) Zrobię i pokażę Ci zdjęcie "uspokajające"
Tak myślałem że jest to przymocowane w sposób nieinwazyjny.

Zablokowany

Wróć do „Zewnętrzne”